ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Jagaathletic

Jagaathletic

0.00
Jagaathletic
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Miło mi, że tu zaglądasz, gdyż to oznacza, że razem możemy zacząć działać. A jak ? Wszystko zależy od Ciebie i Twojego celu 🙂 Jestem tu po to by Ci doradzić, nakierować i pomóc w jego realizacji. Zawsze możesz liczyć na moje wsparcie, zrozumienie, zaangażowanie, porządnego kopa motywacyjnego w chwilach słabości oraz szczerość. Pamiętaj o najważniejszym – nie ma drogi na skróty. Nikt nic nie zrobi za Ciebie – to Ty musisz każdego dnia walczyć o lepsze jutro. Przekraczać własne granice i bariery. Pomogę Ci w tej trudnej drodze i razem będziemy się cieszyć się z każdego małego sukcesu.

Kim jestem?
Z zawodu dietetykiem oraz certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorką siłowni oraz pasjonatką sportów sylwetkowych. Specjalizuje się m.in. w odchudzaniu, w insulinooporności, hashimoto, cukrzycy, w zaburzeniach odżywiania, dietetyce sportowej, czy IBS .
Od 2016 roku stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz treningu siłowego. Kocham to co robię oraz jestem wdzięczna że mogę łączyć dwie pasje, stale rozwijać się i pomagać innym.

Oferuję:
– treningi personalne w Fitness Platinium Bratysławska oraz Magic Fit w Krakowie
– indywidualne plany żywieniowe oraz treningowe
– dietetyka specjalistyczna i analiza badań laboratoryjnych
– konsultacje dietetyczne
– współpracę online

Co mnie wyróżnia?
– indywidualne podejście (każdy jest inny, dietę i trening trzeba dostosować do Ciebie, a nie na odwrót, dlatego przy układaniu planów żywieniowych analizuję Twoje samopoczucie po danych produktach, sytość, tryb życia itp. – uczę jeść, dzięki czemu stajesz się dietetykiem sam dla siebie)
– pomysłowość (ze mną nie ma nudy! Jedzenie jest proste, szybkie ale i kolorowe a treningi ciekawe)
– otwartość, szczerość i zrozumienie
– szybka reakcja (masz problem? chcesz porozmawiać? Jestem dostępna 24/dobę i zawsze pomogę)

Zapraszam do współpracy!

Specjalizacje

Analiza składu ciała Kettelbells Kulturystyka Porady dietetyczne i suplementacja Trening dla juniorów Trening dla kobiet w ciąży i po ciąży Trening dla seniorów Trening na świeżym powietrzu Trening odchudzający Trening siłowy Trening w domu Trening z gumami TRX

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz