ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Saturn Fitness Kraków

Saturn Fitness Kraków

2.64
Saturn Fitness Kraków
2.64 14
Ilość ocen: 14 (pokaż recenzje)

O siłowni

Saturn Fitness wyposażona jest w pełni profesjonalny sprzęt ćwiczeniowy. Dostępna jest siłownia, basen czy sale do przeprowadzania zajęć z aerobiku. Do dyspozycji interesantów jest około 2000 m/2 powierzchni użytkowej. Dodatkowym atutem miejsca jest wyznaczony dla klientów parking przy samym obiekcie. Siłownia otwarta jest 365 dni w roku, przez co wyróżnia się na tle konkurentów. To czym szczyci się obiekt jest również stała cena za wykupiony karnet, na którą dają dożywotnią gwarancje. Saturn Fitness zapewnia gwarantowana satysfakcję i przyjazną atmosferę przepełnioną uśmiechem i życzliwością profesjonalnej kadry.

Zajęcia z Zumby czy Jogi wpłyną zarówno na rozwój fizyczny jak i umysłowy uczestników zajęć. Pozwolą na zapoznanie sie z tajnikami własnego ciała i przekroczeniu własnych fizycznych barier. A wszystko to niekiedy w atmosferze zabawy, dzięki życzliwości i uśmiechom trenerów.

Profesjonalny sprzęt od firmy TECHNOGYM, zapewni idealne możliwości do przeprowadzania każdego z zaplanowanych treningów. Do tego przestronność sali i klimatyzowane wnętrze sprawi, że trening będzie odbywał się płynnie i w komfortowych warunkach. Należy również pamiętać o pomocy trenerów, którzy z uśmiechem na twarzy rozwieją twoje wątpliwości.

Oczyść swoje ciało z toksyn, wspomóż swój organizm w niwelowaniu gromadzenia tkanki tłuszczowej. To wszystko zapewni ci zarówno łaźnia parowa, jak i profesjonalna sauna. Do całości wachlarzu relaksacyjnego dochodzi jeszcze solarium, dzięki któremu utrzymasz opaleniznę na swoim zdrowym sportowym ciele.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Rowery treningowe Stepper

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Cennik

Siłownia - karnet "Move 365" 99/mc zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Saturn Fitness Kraków

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Przemysłowa 4
30-701 Kraków

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

2 recenzje

  avatar
  Utworzono

  naprawdę fajnie, że zawsze jesteście czynni, non stop pracuję i wolę ćwiczyć w weekendy i święta 🙂

  Twój profil
  Utworzono

  fatalnie trudno się dopchać do maszyn. Wszystko zjęte. Chcą zmusido płacenia za okres epidemi. Straszą firmą windykacyjną. Gor!co odradzam.

Dodaj komentarz