ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Platinium – Bratysławska

Fitness Platinium – Bratysławska

3.35
Fitness Platinium – Bratysławska
3.35 20
Ilość ocen: 20 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Platinium w Krakowie Przy ul. Bratysławskiej jest największym fitness klubem w Polsce, biorąc pod uwagę liczbę miejsc treningowych oraz powierzchnię strefy fitness. W klubie znajdziemy 14 stref treningowych na 4200 m2 powierzchni. W strefie cardio do dyspozycji klubowiczów znajdziemy aż 100 bieżni a na siłowni aż 64 maszyn siłowych. Znajduje się tu również nowoczesna sala fitness, mieszcząca aż 70 osób, na której odbywają się zajęcia grupowe fitness. Klub posiada nowatorską strefy oldschool, boisko do Streetballa oraz strefa relaksu i sauna.

W klubie zajęcia fitness, odbywają się na dużej, specjalnie zaaranżowanej sali, mieszczącej aż 70 osób. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy fitness, którzy sprawiają że zajęcia są ciekawe, różnorodne oraz pomagają każdemu osiągnąć zamierzony efekt. Możemy tu poprawić sprawność i kondycję fizyczną oraz spalić nadmiar tkanki tłuszczowej.

Do dyspozycji klientów, klub posiada saunę suchą. Sesja w saunie pozwala skutecznie się odprężyć i zregenerować siły po ciężkim i wyczerpującym treningu na siłowni. Pobyt w saunie skutecznie poprawia wygląd ciała i skóry, oczyszcza organizm z wszelkich nagromadzonych toksyn i szkodliwych substancji oraz spala nadmiar tkanki tłuszczowej.

Klub posiada największą w Polsce siłownię, wyposażoną aż w 64 maszyny siłowe, 100 bieżni i aż 11 ton obciążeń. Na siłowni pracują wykwalifikowani trenerzy personalni, którzy pomagają ułożyć odpowiedni zestaw ćwiczeń, który pozwala każdemu klubowiczowi osiągnąć zamierzony efekt. Możemy tu wspaniale wyrzeźbić sylwetkę oraz wzmocnić siłę.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Jednorazowa opłata aktywacyjna. 30 zł
Siłownia+Fitness godziny otwarcia1 wejście 19 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Open godziny otwarcia30 dni 99 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Half Open godziny otwarcia30 dni 69 zł
Zawieszenie karnetu godziny otwarcia30 dni 20 zł
Wydanie duplikatu karty 10 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Platinium – Bratysławska

Adres i dane kontatkowe

Adres: Bratysławska 4
31-201 Kraków

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz