ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Największe metamorfozy po diecie i treningu

, , KOMENTARZE: 0

Największe metamorfozyCzasami ciężko nam się zmienić bez odpowiedniej motywacji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nic nie motywuje nas do wysiłku i treningów tak, jak postępy, które odnotowali inni. Przykłady zaskakujących metamorfoz dają nam wiarę we własne możliwości oraz pokazują, że każdego, niezależnie od predyspozycji i wybranego typu treningu, stać na dokonanie wielkich postępów. Metamorfozy nie są jedynie domeną gwiazd ekranu i sportowców – każdego dnia dokonują ich ludzie na całym świecie. Charakteryzuje ich determinacja, zaangażowanie i wiara w to, że niemożliwe nie istnieje.

Denis Minin

Zwykły mieszkaniec Dniepropietrowska, który niczym szczególnym nie wyróżniał się z tłumu, zamienił się w wizjonera, który zaszczepia zdrowy styl życia wśród młodzieży na całym świecie. Denis Minin jest jednym z prekursorów street workout (czyli wykorzystywania elementów architektury miejsckiej w treningu siłowo-gimnastycznym) i prawdziwą legendą tego sportu. Zasłynął z wybudowania za własne pieniądze pierwszego profesjonalnego obiektu do ćwiczenia street workoutu w swoim rodzinnym mieście, potem zaangażował się w propagowanie ukochanej dyscypliny sportu i zdrowego stylu życia. Stanął na czele Federacji Street Workout Ukraine i zajął się organizacją festiwalu Workout Fest, która ściąga czołowych przedstawicieli tej filozofii treningu. Dziś sylwetki, siły i sprawności zazdroszczą mu miliony, a młodzież na całym świecie inspiruje się jego historią i dąży do uzyskania tak perfekcyjnego ciała.

Karolina Gilon

Polacy pokochali ją za występ w programie Top Model. Niezwykle urodziwa modelka zajmuje się także wizażem, pisaniem bloga, organizowaniem imprez i okazyjną grą w serialach. Mało kto wie, że jeszcze przed paroma laty Karolina wyglądała zupełnie inaczej. Krągłości mogłaby pozazdrościć jej niejedna latynoska. W pewnym momencie modelka zdecydowała się nawet na operację zmniejszenia biustu, który był na tyle wydatny, że powodował problemy z kręgosłupem. Za jej olbrzymią metamorfozę odpowiadają jednak przede wszystkim mordercze treningi. Na siłowni spędzała całe dnie, ćwiczyła nawet siedem razy w tygodniu. W końcu zainteresowała się Crossfitem. Ten system treningowy pochłonął ją w stu procentach. Jak sama przyznaje,  kilkukrotnie trenerzy musieli ją wyrzucać z boxu, bo nie miała zamiaru przestać ćwiczyć. Crossfit i dieta zdziałały cudowne rezultaty – Karolina całkowicie zmieniła swoje oblicze, rozkochała w sobie miliony Polaków i zainspirowała do wysiłku tysiące dziewczyn.

Emily Skye

Jest właścicielką jednego z największych fintessowych imperiów i inspiracją dla kolejnych amatorek zdrowego stylu życia. Jedna z najpopularniejszych trenerek fitness na własnym przykładzie pokazała swoim fankom, że można dokonać niemożliwego. Życie Australijki nie było jednak usłane różami – wcześniej cierpiała na depresję i miała obsesję na punkcie chudnięcia – całymi dniami wykonywała ćwiczenia cardio i przyjmowała preparaty przyspieszające spalanie tłuszczu. Problemy z samoakceptacją doprowadziły ją na skraj przepaści. Na szczęście w porę zauważyła, że piękno nie polega na zrzucaniu kolejnych kilogramów. Postanowiła zaakceptować siebie taką, jaką jest – ze wszystkimi niedoskonałościami i słabościami. Emily nie schudła, ale… przytyła. W ciągu 5 lat przybrała 10 kilogramów i trzeba przyznać, że wygląda niesamowicie seksownie i kobieco. Wytrenowane, umięśnione ciało przykuwa uwagę i prezentuje się zdrowo i naturalnie. Zdaniem Emily Skye przepis na sukces jest banalny – wystarczy ćwiczyć i odżywiać się zdrowo – spożywać pokarmy bogate w białko i mikroelementy, od czasu do czasu można pozwolić sobie także na coś niezdrowego – nawet ociekający tłuszczem hamburger lub kebab, jeżeli tylko nie jemy ich w nadmiarze, nie zagrozi naszej sylwetce.

Kamila Saganowska

Żona legendarnego piłkarza, Marka Saganowskiego, jest autorką największej metamorfozy wśród polskich WAGs. W ciągu 10 lat urodziła dwójkę dzieci i zafundowała swojemu organizmowi prawdziwy rollercoster – na przemian chudła i tyła. Ostatecznie otrząsnęła się jednak i postanowiła zmienić swoje życie – dzięki ciężkim treningom i konsekwencji schudła aż 20 kg i w końcu wbiła się w ukochane spodnie. Teraz nie tylko prezentuje się świetnie i zabójczo seksownie. Jest także inspiracją dla milionów Polek. Jej Instagram to najlepszy motywator do rozpoczęcia treningów. Kamila Saganowska porównuje na nim z siebie sprzed lat z jej obecną formą i nie pozostawia złudzeń – ciężka praca i litry potu pozostawione na siłowni dają fantastyczne rezultaty.

Angela Crickmore

Mieszkająca w Anglii Brazylijka to kolejny przykład totalnej metamorfozy. Po przeprowadzce na Stary Kontynent zaczęła się niezdrowo odżywiać i błyskawicznie przytyła – w szczytowym momencie przy 155 cm wzrostu ważyła 90 kg! Otyłość okazała się ciężka do zniesienia. Angela postanowiła zmienić swoje nawyki żywieniowe i zacząć ćwiczyć. Z grubej gosposi zamieniła się w gwiazdę fitnessu, która inspiruje miliony internautek na całym świecie. Jej przemiana była tak imponująca, że jej mąż, przywiązany do oglądania telewizji i zajadania tłustych snacków… postanowił ją zostawić. To jednak żadna strata – Brazylijka zyskała dużo więcej – fenomenalną sylwetkę i zdrowie.

Przeczytaj również: Sekrety diety mistrzów sportu

Dodaj komentarz