ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Mateusz Kaczmarczyk

Mateusz Kaczmarczyk

3.86
Mateusz Kaczmarczyk
3.86 7
Ilość ocen: 7 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Witam!

Jestem Mateusz, w chwili obecnej jestem również studentem na AWF’ie. Posiadam uprawnienia certyfikowanego trenera personalnego znam w szerokim zakresie trening funkcjonalny (mobility, trx, piłka turecka, ketle itd) preferuje naukę podopiecznych na wolnym ciężarze tzn staram się omijać maszyny które upośledzają naszą biomechanikę ruchu i zakłócają działanie Naszego układu strukturalnego.

Posiadam uprawnienia z dietetyki oraz jestem w ciągu szkoleń by moja wiedza była coraz większa. Jeśli chcesz zgubić parę kilogramów, chcesz po prostu poruszać się dla zdrowia lub zbudować masę mięśniową zapraszam serdecznie do współpracy.

Z moim klientami wszystko zaczynam od kuchni i podstaw na siłowni (stabilizacja czyli zbudowanie podstawy). Jestem przekonania że wszystko co się dzieje z Twoim ciałem to przez to co spożywasz, również mam elastyczne podejście do żywienia, ma być zdrowo i nie monotonnie bo wiem jak ciężkie jest jedzenie codziennie takich samych posiłków. Łatwo będzie Nam się dogadać bo potrafię się dostosować do każdej osoby. Robię to wszystko z pasji dlatego wkładam w pomaganie innym całe serce. Pamiętaj nie liczy się wiek w którym chcesz zacząć, a chęci i wytrwałość w tym co chcesz osiągnąć, postaram się pomóc Tobie jak najlepiej.

Specjalizacje

Bieg z przeszkodami Biegi Fitness Kettelbells Kulturystyka Masaż Piłka nożna Porady dietetyczne i suplementacja Stretching Tenis stołowy Trening korekcyjny Trening odchudzający Trening przygotowania motorycznego Trening siłowy Trening z gumami TRX

Cennik

Nazwa Czas trwania / ilość Cena
Plan dietetyczny 100 złSkontaktuj się

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz