ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Platinium – Plaza

Fitness Platinium – Plaza

4.67
Fitness Platinium – Plaza
4.67 3
Ilość ocen: 3 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Platinium w Galerii Plaza, jest wyjątkowym miejscem bo połączonym ze szkołą Walki Drwala. W ofercie klubu znajdziemy nowoczesną siłownię wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt siłowy i wytrzymałościowy, szeroki wybór zajęć grupowych fitness oraz sporty walki. W klubie znajdziemy 10 stref, w tym strefę cardio, strefę sztuk walki oraz strefę kobiet. Sala do zajęć grupowych fitness mieści 30 osób, na której możemy zadbać o swoją sylwetkę oraz kondycję fizyczną. Do dyspozycji klientów, dostępna jest nowoczesna sauna sucha.

Klub posiada specjalnie wyposażoną i przygotowaną salę do zajęć grupowych fitness, na której prowadzone są 55-minutowe zajęcia, podczas których po okiem doświadczonego instruktora można wzmocnić mięśnie, spalić zbędną tkankę tłuszczową oraz odprężyć się podczas zajęć mentalnych. Zajęcia prowadzone są dla osób w każdym wieku.

Do dyspozycji klubowiczów dostępna jest nowoczesna sauna sucha. Sesja w saunie suchej pozwala odprężyć się i zregenerować siły po męczącym treningu na siłowni. Jest to miejsce przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Pobyt w saunie skutecznie oczyszcza organizm z toksyn i szkodliwych substancji oraz poprawia wygląd skóry i całego ciała.

W klubie znajduje się nowoczesna siłownia, w której znajdziemy 81 maszyn cardio, 38 maszyn siłowych oraz 4800 kg. obciążeń. Na treningach obecni są cały czas trenerzy personalni, którzy dbają o to aby ćwiczenia wykonywane były poprawnie i dbają o bezpieczeństwo. Możemy tu wspaniale wyrzeźbić sylwetkę oraz wzmocnić siłę i poprawić kondycję fizyczną.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Jednorazowa opłata aktywacyjna. 30 zł
Siłownia+Fitness godziny otwarcia1 wejście 19 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Open godziny otwarcia30 dni 99 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Half Open godziny otwarcia30 dni 69 zł
Zawieszenie karnetu 20 zł
Wydanie duplikatu karty 10 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Platinium – Plaza

Adres i dane kontatkowe

Adres: Pokoju 44
31-564 Kraków

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 23:00

Wtorek: 06:30 - 23:00

Środa: 06:30 - 23:00

Czwartek: 06:30 - 23:00

Piątek: 06:30 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz