ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Platinium – Pawia

Fitness Platinium – Pawia

2.00
Fitness Platinium – Pawia
2.00 2
Ilość ocen: 2 (pokaż recenzje)

O siłowni

Placówka sieci "Fitness Platinium" jest w stanie spełnić oczekiwania każdego, kto będzie starał się o rozpoczęcie swojego sportowego trybu życia. Usługi oferowane przez "Fitness Platinium" skupiają sie na różnych obszarach rozwoju fizycznego uczestników. Zarówno bogata oferta zajęć Fitness jak i dostęp do sprzętów siłowni, czy specjalnie wydzielona "Strefa kobiet" sprawią, że doskonale odnajdziesz się w tamtejszej rzeczywistości. W trakcie treningów zapewniona jest profesjonalna pomoc od profesjonalnie wykształconej kadry, która odpowie na wszelkie wątpliwości.

Trening CrossFit w ostatnim czasie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród aktywnie spędzających czas. Siłownia oferuje rozwój szybkości, wytrzymałości, siły oraz zwinności. Poprawi się również cała motoryka twojego ciała. Jeśli szukasz czegoś co będzie dla ciebie wyzwaniem, trening CrossFit jest niewątpliwie adekwatnym wyborem.

Wielość możliwości podczas treningu fitness od tych tanecznych po gimnastyczne sprawia, że będziesz w stanie zarazić się miłością do sportu. Przeszkolona kadra zapewnia odpowiednią atmosferę sprzyjającą treningom. Dzięki fitness każda komórka twojego ciała pracuje na twój końcowy efekt i zadowolenie.

Profesjonalnie wyposażona siłownia, wielość sprzętu, obciążenia, jak i profesjonalni trenerzy pozwolą na satysfakcjonujące wylewanie potu podczas przechodzenia przez fazy treningowe. Dzięki możliwości korzystania z profesjonalnych konsultacji trenerów, będziesz w stanie szybko zauważyć efekty swojej pracy.

Dostępność sauny, czy fit baru, pozwala na rozluźnienie się po przeprowadzonym treningu. Podczas relaksu można również korzystać z Wi Fi które dostępne jest w obiekcie. Wszystko dla rozładowania napięć i oddania się chwilom przyjemności potreningowych.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Hantle Ławki treningowe Orbitrek Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

CrossFit Fitness Siłownia SPA

Cennik

Placówka - karnet "open" godziny otwarcia30 dni 99 zł
Placówka - karnet "half open" godziny otwarcia30 dni 69 zł
Jednorazowe wejście godziny otwarciaBezterminowo 12 zł
Zawieszenie karnetu godziny otwarcia30 dni 20 zł
Wydanie duplikatu karty godziny otwarciaBezterminowo 10 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Platinium – Pawia

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Pawia 5
31-154 Kraków

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 23:00

Wtorek: 06:30 - 23:00

Środa: 06:30 - 23:00

Czwartek: 06:30 - 23:00

Piątek: 06:30 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz