ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Platinium – Mogilska

Fitness Platinium – Mogilska

0.00
Fitness Platinium – Mogilska
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Platinium należy do jednej z najlepszych sieci klubów fitness. Znajdziemy tu bogato wyposażoną siłownię oraz szeroką paletę zajęć grupowych fitness. Na dwóch poziomach o łącznej powierzchni 2000m2, rozmieszczonych zostało 11 stref, w tym strefa treningu personalnego, strefa kobiet, strefę cross fitness oraz strefa relaksu z sauną suchą i parową. W klubie znajdują się dwie sale fitness do zajęć grupowych fitness, które prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów. Na zajęciach możemy wspaniale kształtować sylwetkę, poprawić sprawność i kondycję fizyczną oraz zgubić zbędne kilogramy.

W klubie mamy do wyboru szeroką gamę zajęć grupowych fitness. Zajęcia są dostępne dla wszystkich, nie zależnie od stopnia sprawności fizycznej, wieku czy płci. Regularny udział w zajęciach pozwala poprawić sprawność i kondycję fizyczną, zgubić zbędne kilogramy, kształtować sylwetkę oraz pobudza do działania wszystkie partie mięśni.

Klub do dyspozycji dla swoich klientów posiada saunę suchą i saunę parową. Jest to idealne miejsce aby zregenerować siły i odpocząć po ciężkim i wyczerpującym treningu na siłowni. Pobyt w saunie doskonale wpływa na wygląd skóry i całego ciała, oczyszcza organizm z toksyn i szkodliwych substancji oraz korzystnie wpływa na pracę serca.

W klubie znajdziemy nowoczesną siłownię, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt oraz dostosowaną do potrzeb zarówno kobiet jak i mężczyzn. Panie mogą tu delikatnie wyrzeźbić sylwetkę i zgubić zbędne kilogramy a Panowie wzmocnić siłę i rozbudować masę mięśniową. Na treningach obecni są cały czas wykwalifikowani trenerzy personalni.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Jednorazowa opłata aktywacyjna 30 zł
Siłownia+Fitness godziny otwarcia1 wejście 19 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Open godziny otwarcia30 dni 99 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Half Open godziny otwarcia30 dni 69 zł
Zawieszenie karnetu godziny otwarcia30 dni 20 zł
Wydanie duplikatu karty 10 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Platinium – Mogilska

Adres i dane kontatkowe

Adres: Mogilska 97
31-545 Kraków

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz