ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Mateusz Winch

Mateusz Winch

3.13
Mateusz Winch
3.13 15
Ilość ocen: 15 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Cześć,Jestem nastawiony na cel i energicznym trenerem personalnym, który ukończył Akademię Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki (AMS Athlete). Posiadam komplet uprawnień trenerskich: legitymacja skórzana i plastikowa, certyfikat w języku angielskim oraz specjalne zaświadczenie. Nawiązuję współpracę z Optimum Nutrition, 7Nutrition oraz jestem Ambasadorem BodyPak.Jeżeli podjąłeś decyzje o zmianie swojej sylwetki to już naprawdę dużo! Teraz pytanie jak się za to zabrać? Jak zacząć treningi? Jak udoskonalić swoje ciało, samopoczucie i zdrowie? Ja już poznałem odpowiedź i chce się dzielić wiedzą właśnie z Tobą.Czego ja oczekuje od Ciebie? Przede wszystkim zaangażowania. Ja jedynie mogę pokazać Ci drogę, ale to ty jesteś odpowiedzialny/a za osiągniecie celu.Pozytywnego nastawienia (to nie jest takie trudne jak się wydaje) oraz wzajemnego szacunku!

Specjalizacje

Crossfit Fitness Kulturystyka Porady dietetyczne i suplementacja Trening dla juniorów Trening dla seniorów Trening korekcyjny Trening na świeżym powietrzu Trening odchudzający Trening przygotowania motorycznego Trening siłowy Trening w domu

Program treningu siłowego i kondycyjnego, który opiera się na wzroście dziesięciu najważniejszych zdolności siłowych. Podczas ćwiczeń rozwija się siłę i masę mięśni, aby wzmocnić siłę ruchu mięśni. Wykonanie ćwiczeń crossfit następuje w sposób intensywny, bez czasu na przerwę.

Nowoczesny fitness jest coraz bardziej wszechstronny i dostępny dla każdego, niezależnie od wieku i sprawności. We wszystkich programach fitness istnieje koncepcja holistycznego, czyli całościowego podejścia do człowieka, pozwalająca na jak największe zaangażowanie się w formy aktywności fizycznej i wykorzystanie ich w stopniu odpowiednim do możliwości.

Amatorska lub zawodowa dyscyplina sportowa. Polega na kształtowaniu sylwetki ciała poprzez hipertrofię mięśni szkieletowych w wyniku ćwiczeń fizycznych wykonywanych z obciążeniem; z jednoczesnym maksymalnie możliwym zredukowaniem tkanki tłuszczowej podskórnej w celu lepszego uwidocznienia mięśni.

Plan dietetyczny uwzględniający Twój cel, potrawy które lubisz szczególnie oraz potrawy których nie możesz mieć w planie. Godziny, ilość posiłków również układam wobec indywidualizmu klienta. Zaś suplementacja różnorodna od stażu Podopiecznego w sporcie. Uwzględniający poprzednie stosowane suplementy lub ich brak.

Cennik

Nazwa Czas trwania / ilość Cena
Twój Indywidualny Plan Dietetyczny30 60 złSkontaktuj się
Twój Indywidualny Plan Treningowy30 50 złSkontaktuj się
Twój Indywidualny Plan Suplementacyjny30 20 złSkontaktuj się
Twój Indywidualny Pakiet (dieta+trening+suplementacja)30 100 złSkontaktuj się
Konsultacje On-line (przy zakupie "Twój Indywidualny Pakiet")30 100 złSkontaktuj się
Trening Personalny 90 340 złSkontaktuj się

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

4 recenzje

  Twój profil
  Utworzono

  Najlepszy trener z jakim kiedykolwiek współpracowałam!
  Serdecznie polecam!

  avatar
  Utworzono

  Profesjonalista, mentor i dobry przyjaciel. Przez Mateusza bardzo się zmieniłam jeśli chodzi o mentalność jak i wygląd fizyczny.
  Niezastąpiony człowiek. Serdecznie polecam! 🙂

  Twój profil
  Utworzono

  Mateusz jest typem człowieka, który w zabawny i praktyczny sposób umie przekazać wiedzę niezbędną do zmiany siebie. Nie ma przy tym całej otoczki „nadmiernego masowania” się nad pewnymi, z punktu widzenia przeciętnego Kowalskiego, totalnie nieznaczącymi szczegółami. Jego porady i treningi po prostu działają, o ile nie oszukujemy sami siebie. 🙂 Chłop jest naprawdę dobrze przygotowany do tego co robi, więc jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią lub już masz doświadczenie, ale potrzebujesz kogoś kto wrzuci Cię na odpowiednie tory drogi do sukcesu to nie szukaj gdzie indziej. POLECAM w 110%!

  Twój profil
  Utworzono

  Polecam wszystkim – Mateusz to profesjonalista, 100% zaangażowania w każdy prowadzony trening. Ogromna wiedza z zakresu treningu, dietetyki. Pomoc na każdej płaszczyźnie: dieta, suplementacja, trening siłowy, rozciąganie, motywacja. Treningi zróżnicowane, ciekawie dobrane ćwiczenia. Jeśli szukacie dobrego trenera personalnego – śmiało uderzajcie do Mateusza! 🙂

Dodaj komentarz