ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Dawid Kozłowski

Dawid Kozłowski

2.83
Dawid Kozłowski
2.83 29
Ilość ocen: 29 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Cześć! Nazywam się Dawid, aktualnie jestem studentem
Akademii Wychowania Fizycznego jak i certyfikowanym trenerem personalnym.

Posiadam wiedzę oraz kwalifikacje do tego by w zdrowy i bezpieczny sposób pracować nad Twoim zdrowiem jak i sylwetką, która od dłuższego czasu jest Twoim marzeniem!

Wychodzę z założenia, że odpowiedni plan żywieniowy to aż 70% sukcesu do Twojej idealnej sylwetki oraz poprawy stanu zdrowia! Dla klientów preferuję trening na wolnych ciężarach, rezygnując z maszyn, które ograniczają naszą biomechanikę ruchu. Pracę z klientami zaczynam od podstaw, które są niezbędne do prawidłowego poruszania się w czasie treningu jak i w życiu codziennym co przekłada się na lepsze wyniki oraz sprawność całego organizmu.

Stawiam swoich podopiecznych na pierwszym miejscu tak aby efekty były jak najlepsze oraz wiem, że dieta oraz trening u każdej innej osoby mogą sprawiać mniejsze lub większe problemy dlatego wszystko dostosowuję do Twoich potrzeb oraz możliwości tak aby dieta, która jest fundamentem zdrowej i dobrze wyglądającej sylwetki była dla Ciebie przyjemnością a trening ułożony pod Twoje możliwości maksymalnie potęgował Twoje efekty.

Specjalizacje

Analiza składu ciała Fitness Kettelbells Kulturystyka Porady dietetyczne i suplementacja Squash Stretching Trening dla juniorów Trening dla kobiet w ciąży i po ciąży Trening dla seniorów Trening korekcyjny Trening na świeżym powietrzu Trening odchudzający Trening przygotowania motorycznego Trening siłowy Trening w domu Trening z gumami TRX

Cennik

Nazwa Czas trwania / ilość Cena
Plan żywieniowy 69 złSkontaktuj się
Plan treningowy 69 złSkontaktuj się
Plan żywieniowy + plan treningowy 119 złSkontaktuj się
Konsultacja 89 złSkontaktuj się
Trening personalny 99 złSkontaktuj się

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz