ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

City Fit – Katowice

City Fit – Katowice

4.00
City Fit – Katowice
4.00 7
Ilość ocen: 7 (pokaż recenzje)

O siłowni

City Fit jest dużym fitness klubem, który zajmuje powierzchnię 1900 m2. Dla większego komfortu ćwiczących został on podzielony na dziewięć stref aktywności. Znajduje się tu strefa fit test, wyposażona w urządzenia do kompleksowych pomiarów ciała i monitorowania postępów, przestronna sala do zajęć fitness, posiadająca bardzo dobre nagłośnienie, siłownię, strefę wolnych ciężarów oraz szatnie i fontanny z darmową wodą filtrowaną. Treningi odbywają się pod fachową opieką wykwalifikowanych trenerów, którzy zapewniają bezpieczeństwo oraz pomagają podczas wykonywania ćwiczeń.

W klubie mamy do wyboru szeroką paletę zajęć grupowych fitness, każdy bez względu na wiek, płeć i stopień sprawności może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Możemy tu kształtować swoje ciało, zgubić zbędne kilogramy oraz spędzić wolny czas w miłej i koleżeńskiej atmosferze.

Siłownia posiada strefę treningu funkcjonalnego, która wyposażona jest w sprzęt nie zbędny do poprawy motoryki własnego ciała oraz stabilizacji. Posiada również bardzo bogato wyposażoną strefę wolnych ciężarów i maszyn aerobowych.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness-karnet godziny otwarcia1 miesiąc 89,95 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa City Fit – Katowice

Adres i dane kontatkowe

Adres: Rynek 12
40-003 Katowice

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Siłownia otwarta 24/7

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz