ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Pro Activ – Katowice

Pro Activ – Katowice

0.00
Pro Activ – Katowice
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Pro Activ jest miejscem dla wszystkich osób lubiących aktywnie spędzać swój wolny czas, dbających o zdrowie i dobre samopoczucie. W ofercie klubu znajdziemy profesjonalnie wyposażoną siłownię, w nowoczesny sprzęt siłowy i wytrzymałościowy, szeroką gamę zajęć fitness oraz strefę relaksu z saunami i gabinetem masażu. Regularna gimnastyka i ćwiczenia siłowe wspomagają odporność fizyczną i psychiczną, zwalczają stres, pomagają poprawić sprawność i kondycję fizyczną oraz poprawiają nastrój. Wykwalifikowani trenerzy pomagają podczas ćwiczeń oraz dbają o bezpieczeństwo.

Z szerokiej gamy zajęć grupowych fitness, każdy może wybrać coś dla siebie bez względu na wiek, płeć oraz sprawność fizyczną. Ważną rzeczą jest aby ćwiczenia wykonywane były systematycznie. Poprawiają one sprawność i kondycję fizyczną, kształtują sylwetkę, wzmacniają ogólną wydolność organizmu oraz poprawiają samopoczucie.

Po ciężkim i wyczerpującym treningu możemy skorzystać z sauny. Pobyt w saunie likwiduje napięcie nerwowe i stres, oczyszcza organizm ze szkodliwych substancji i toksyn, wyraźnie poprawia wygląd skóry i całego ciała. Jest to miejsce gdzie możemy zregenerować siły, odpocząć oraz spędzić czas w miłej i koleżeńskiej atmosferze.

Siłownia wyposażona jest w urządzenia do treningu wszystkich partii ciała. Podzielona jest na część do ćwiczeń siłowych i część cardio. Można tu pod okiem doświadczonego instruktora możecie wzmocnić mięśnie, pracować nad rzeźbą ciała, zgubić zbędne kilogramy oraz poprawić wydolność organizmu. Ważną rzeczą jest systematyczność w ćwiczeniach.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Pro Activ – Katowice

Adres i dane kontatkowe

Adres: Sokolska 31
40-086 Katowice

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 16:00

Niedziela: 09:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz