ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Michal Polniak Fizjotrener

Michal Polniak Fizjotrener

5.00
Michal Polniak Fizjotrener
5.00 2
Ilość ocen: 2 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

CHCESZ ZMIENIĆ SWOJE CIAŁO, ALE NIE WIESZ JAK SIĘ DO TEGO ZABRAĆ? Pozwól, że Ci w tym pomogę. Wspólnie osiągniemy wiele – pozbędziesz się zbędnego tłuszczu i nabierzesz masy mięśniowej, dzięki czemu zwiększy się Twoja pewność siebie. Zadbam także o zmianę Twoich nawyków żywieniowych na lepsze, co pozytywnie wpłynie na Twoje zdrowie.

Dlaczego powinieneś/naś mi zaufać? 1) Dopasuję trening indywidualnie do Twojego celu i możliwości.

2) Przekonasz się, że nie ma rzeczy niemożliwych i wszystko da się zrobić, jeśli tylko odpowiednio ciężko na to zapracujesz.

3) Współpraca ze mną to czas wykorzystany efektywnie w 100% z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami, abyśmy mogli osiągnąć Twój cel w możliwie najkrótszym czasie.

4) Będę Cię wspierał na każdym etapie Twojej pracy nad własnym ciałem i słabościami.

5) Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności czytając książki i artykuły specjalistów i biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach, abyś Ty nie musiał/a tracić na to czasu.

6) Nie będziesz się nudzić – każdy trening będzie dla Ciebie nowym wyzwaniem.

7) Możliwość współpracy online – mój plan, Twój wysiłek, moje rady, TWOJE EFEKTY!

 

Jako trener personalny i instruktor siłowni pracuję od czerwca 2014 roku i przez ten czas zdobyłem cenne doświadczenie, dzięki któremu obecnie moi podopieczni notują bardzo dobre efekty. Dodatkowo ciągle się rozwijam szukając ciekawych szkoleń, które mogłyby wnieść pozytywne zmiany w mojej pracy.

Szkolenie na trenera personalnego nauczyło mnie podstaw z zakresu anatomii funkcjonalnej, fizjologii wysiłku, metod treningowych, poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, żywienia i suplementacji oraz podejścia do klienta.

Wiedzę z zakresu żywienia i suplementacji powiększyłem na szkoleniu rozszerzonym z tego zakresu z dr Grzegorzem Zydkiem i dr Małgorzatą Michalczyk, na którym oprócz wiedzy teoretycznej nauczyłem się również jak układać plany żywieniowe i suplementacyjne.

Szkolenie z zakresu treningu oporowego z użyciem piłek i taśm poszerzyło wachlarz ćwiczeń, którym do tej pory dysponowałem.

Uczestnictwo w szkoleniu Medical Trainer poza dodatkową wiedzą z zakresu anatomii funkcjonalnej, nauczyło mnie również jak postępować przy najczęściej spotykanych urazach i dysfunkcjach, np. łokieć tenisisty, kolano biegacza.

Indywidualne szkolenie z podstaw trójboju siłowego u wicemistrza świata w tej dyscyplinie – Sebastiana Kota – dało mi ogromną dawkę wiedzy na temat przysiadu, martwego ciągu i wyciskania sztangi leżąc. Omówiliśmy najczęściej popełniane błędy, poprawne warianty wykonania ćwiczeń oraz wyłapywanie słabych punktów.

Kurs Zajęcia ruchowe dla kobiet w ciąży i porodzie nauczył mnie jak ćwiczyć z kobietą ciężarną, aby mogła notować w bezpieczny sposób postępy w swoim wyglądzie, sile czy kondycji, a jednocześnie odpowiednio przygotować ją na sam poród nie tylko wzmacniając, ale też rozluźniając odpowiednie mięśnie.

Zdecydowanie najlepsze szkolenie, na jakim do tej pory byłem to Fizjotrener Akademii KFD. Nauczyłem się na nim jak przeprowadzać testy, aby wyłapać jak najwięcej słabych punktów oraz jak projektować plany treningowe pod kątem ich wzmocnienia z uwzględnieniem celów klienta. Poznałem również dużo ćwiczeń rehabilitacyjnych wzmacniających słabe punkty lub rozciągających / rozluźniających skrócone mięśnie.

Podczas kursu Moblity Comes First organizowanego przez CF Kraków poszerzyłem swoją wiedzę na temat kształtowania wzorców ruchowych w optymalnym zakresie ruchu.

 

Po co się tego wszystkiego uczę? Żebym mógł Cię prowadzić w sposób skuteczny, ale przede wszystkim bezpieczny. Musisz wiedzieć, że większość osób nie zna poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, co może prowadzić do niepotrzebnych kontuzji. Jak poprawnie wykonać przysiad? Na to niby proste pytanie nie ma prostej odpowiedzi, bo ilu trenerów, tyle teorii. Słuchając rad specjalistów w swoich dziedzinach i testując różne techniki wiem dokładnie jak powinno się wykonywać określone ćwiczenia tak, aby były skuteczne, ale przede wszystkim dopasowane do Twojego indywidualnego typu budowy. Pokażę Ci, jak ćwiczyć, aby bezpiecznie osiągnąć swój cel! Jestem dla Ciebie dostępny nie tylko podczas treningów czy krótkich konsultacji. W każdej chwili możesz się ze mną skontaktować, a postaram się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania najszybciej jak tylko będę mógł. Nie zostałem trenerem, bo musiałem, czy dlatego, że stało się to modne. Zostałem trenerem, bo chciałem i nadal nie straciłem motywacji i zapału do pracy. Mógłbym bez końca pisać o tym, jak wiele sport znaczy w moim życiu, ale to nie o mnie tutaj chodzi tylko o CIEBIE. Masz cel i pozwól mi sobie pomóc w jego realizacji a razem osiągniemy SUKCES, tylko zrób ten pierwszy krok i NAPISZ do mnie lub ZADZWOŃ! Nie jestem trenerem, który podczas treningu gapi się non stop w telefon i w ogóle nie jest zainteresowany podopiecznym. Całą swoją uwagę skupiam na Tobie. Jestem także elastyczny jeśli chodzi o pory i czas trwania treningów. SKONTAKTUJ się ze mną, a na pewno wspólnie ustalimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. ZACZNIJ działać już teraz!

Twój trener Michał Polniak

Specjalizacje

Analiza składu ciała Kulturystyka Porady dietetyczne i suplementacja Rehabilitacja Stretching Trening dla juniorów Trening dla kobiet w ciąży i po ciąży Trening dla seniorów Trening korekcyjny Trening odchudzający Trening siłowy Trening z gumami Trójbój siłowy TRX

Właściwie to nie miałem jak zaznaczyć swojej specjalizacji, więc zaznaczyłem to. Natomiast specjalizuję się w analizie posturalnej ciała oraz testach funkcjonalnych. Dzięki nim wychwycę Twoje słabe punkty, a następnie odpowiednim treningiem zmienię je w Twoje silne strony.

Chcesz zbudować masę mięśniową, którą z dumą zaprezentujesz podczas urlopowego wyjazdu? Dobrze trafiłeś! Wiedza, którą czerpię od najlepszych ekspertów na świecie (tj.: Brad Schoenfeld, Mike Isreatel, Greg Nuckols) i jej umiejętne przełożenie na praktykę sprawi, że osiągniesz efekty, o jakich dotąd tylko marzyłeś/aś.

Ułożę dopasowany do Ciebie i Twojego trybu życia plan żywieniowy i suplementacyjny, który odpowiednio wspomoże nasze wspólne treningi.

Chcesz wrócić do formy po wypadku/chorobie? A może lekarz zalecił Ci rozpocząć treningi, żeby poprawić parametry zdrowotne organizmu? W takim razie zapraszam do współpracy. Ukończone szkolenia z Medical Trainer oraz Fizjotrenera dały mi wiedzę, aby bezpiecznie zająć się Twoim osłabionym ciałem.

Chcesz czuć się lepiej, poprawić elastyczność mięśni i zakres ruchu w stawach? Koncepcja rozgrzewki dynamicznej złożona z odpowiednich ćwiczeń, uderzających w Twoje słabe punkty sprawi, że z tygodnia na tydzień będziesz widzieć pozytywne efekty takiego rodzaju aktywności.

Jesteś młodym sportowcem i chcesz zadbać o swoją przyszłość? Marzy Ci się profesjonalna kariera, ale treningi w klubie nie są kompletne i brakuje w nich przygotowania motorycznego? A może jesteś rodzicem, który szuka trenera dla swojego dziecka, aby mógł/ła rozwijać się w sposób bezpieczny i pod okiem specjalisty? W takim razie zapraszam do kontaktu.

Nie od dziś wiadomo, że regularna aktywność fizyczna w trakcie ciąży sprzyja łagodniejszemu jej przebiegowi, a także łatwiejszemu porodowi. Nie kopiuj treningów z internetu! Zaufaj specjaliście po szkoleniu.

Nie nadążasz za wnukami? A może po prostu wreszcie masz czas, żeby zająć się sobą? Wezmę pod uwagę Twój obecny stan zdrowia i odpowiednio o Ciebie zadbam na treningach, a już niedługo zawstydzisz swoją kondycją i zdrowiem niejednego 20-latka.

Twoim celem nie jest budowa potwornej siły ani sylwetki z okładki magazynu kulturystycznego - chcesz po prostu czuć się lepiej, a przy okazji popracować nad wadami postawy, bo coś ostatni więcej się garbisz? Zapraszam do współpracy, a w ciągu kilku tygodni poczujesz się o wiele lepiej.

Jak schudnąć to prawdopodobnie najczęściej zadawane trenerom pytanie. Doskonale znam na nie odpowiedź. Wiem, jak powinien wyglądać cały proces, aby możliwie szybko, a przede wszystkim bezpiecznie poprowadzić Twoją redukcję.

Pokażę Ci jak ćwiczyć z wolnymi obciążeniami, których sporo osób tak bardzo się boi, a które właściwie wykorzystane dają niesamowite efekty!

Trening z oporem elastycznym, któremu poświęciłem czas na osobnym szkoleniu to sprawa często niedoceniana przez trenerów. A szkoda, bo wystarczy kilka gum, aby móc przeprowadzić porządny trening w absolutnie każdych warunkach. Może on też być znakomitym uzupełnieniem treningu na wolnych ciężarach, czy z własną masą ciała. Gumy można też wykorzystać podczas dynamicznej rozgrzewki.

Chcesz poprawić swoje wyniki w trzech głównych bojach - przysiadzie, martwym ciągu i wyciskaniu leżąc? Mogę Ci w tym pomóc. Swoją wiedzę gromadzę od takich ekspertów w dziedzinie trójboju, jak Sebastian Kot, czy eksperci z Renaissance Periodization lub Juggernaut Training System.

Boom na system treningu podwieszanego ucichł równie szybko jak się pojawił, a szkoda. Wystarczy TRX i miejsce, aby go podwiesić (jak choćby zwykły trzepak, czy barierka balkonu) i można zrobić intensywny trening całego ciała. Możesz go również zabrać ze sobą na wakacje, aby tam, dzięki moim wskazówkom, nie stracić wypracowanej ciężko formy.

Cennik

Nazwa Czas trwania / ilość Cena
Konsultacja trenerska?1 szt.150 złSkontaktuj się
Trening personalny?4 szt.480 złSkontaktuj się
Trening personalny?8 szt.880 złSkontaktuj się
Trening personalny?12 szt.1200 złSkontaktuj się
Trening personalny?24 szt.2160 złSkontaktuj się
Trening personalny?36 szt.2880 złSkontaktuj się
Współpraca online?1 szt.250 złSkontaktuj się

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz