ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Medyk GYM

Medyk GYM

0.00
Medyk GYM
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Medyk GYM to nowoczesny klub sportowy dla każdego. Doskonały do spędzenia aktywnie czasu z całą rodziną. Zajęcia dedykowane są dla osób dorosłych, dzieci, studentów a także seniorów. Klub mieści się przy Uniwersytecie Medycznym w dwóch budynkach. Nowoczesny sprzęt oraz przestronne sale treningowe zachęcają do częstego odwiedzania. W Medyk GYM można zapisać się na trening indywidualny, skorzystać z siłowni lub wziąć udział w zajęciach grupowych. Wykwalifikowana kadra instruktorska przygotowała ciekawe programy fitness, taneczne oraz trening obwodowy lub boks.

Zajęcia fitness w Medyk GYM prowadzone są przez doświadczonych trenerów fitness. Można skorzystać tutaj z ćwiczeń na całe ciało (body workout, dance aerobik, gimnastyka odchudzająca), na konkretne partie ciała (BPU, step, zdrowy kręgosłup), tradycyjne zajęcia fitness (aerobik, stretching) lub totalne nowości jak deep work czy cycing.

Siłownia Medyk GYM wyposażona została w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości. Nad prawidłowym przebiegiem ćwiczeń czuwa wykwalifikowana kadra instruktorska, która pomoże w dobraniu odpowiednich maszyn i intensywności treningu. Osoby, które wolą zajęcia w grupie mogą zapisać się na którąś z propozycji treningu siłowego klubu.

Medyk GYM prowadzi także zajęcia taneczne. Na przestronnych salach z lustrami można nauczyć się house, latino czy tańców towarzyskich. Zajęcia prowadzone są dla par oraz solo. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów tańca. Nie ma ograniczeń wiekowych.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania

Oferta

Fitness Siłownia Taniec

Cennik

Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Medyk GYM

Adres i dane kontatkowe

Adres: Medyków 6
40-752 Katowice

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:30 - 21:30

Wtorek: 08:30 - 21:30

Środa: 08:30 - 21:30

Czwartek: 08:30 - 21:30

Piątek: 08:30 - 21:30

Sobota: 09:00 - 12:00

Niedziela: 09:00 - 12:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz