ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Anna Lis

Anna Lis

0.00
Anna Lis
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

O MNIE

Wstęp

Cześć! Na wstępie chciałam podziękować Ci za odwiedzenie mojej strony! Nazywam się Anna Lis, jestem trenerem zdrowego stylu życia. Moją osobę ukształtowała uczelnia Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Jestem dyplomowanym Trenerem personalnym, oraz instruktorem tenisa ziemnego. Z aktywnością fizyczną związana jestem od wielu lat. Od samego początku lubiłam spędzać czas na treningach, na których mogłam doskonalić ruch i obserwować jak ciało reaguje na zadany bodziec treningowy. Trenowanie siebie i innych daję mi ogromną przyjemność i satysfakcje.

Trening personalny jest dla ludzi z charakterem, dla wszystkich tych, którzy świadomie chcą zmienić wygląd, osiągnąć samozadowolenie oraz lepsze samopoczucie. Trening niesie ze sobą poznawanie swoich możliwości, świadomości swojego ciała, naukę pokonywania słabości jak również zmianę nawyków żywieniowych oraz całkowitą metamorfozę stylu życia.

Czym się zajmuje?

Głównie specjalizuje się w redukcji tkanki tłuszczowej, kształtowaniu estetycznej sylwetki
I poprawy funkcjonalnej sprawności fizycznej poprzez stopniowe wprowadzanie zmian w odżywianiu i aktywności fizycznej.

Współpraca ze mną motywuje zarówno do pracy nad sylwetką, jak i do prowadzenia zdrowego trybu życia.

Poprzez indywidualne podejście do każdego klienta, pomagam w krótkim czasie osiągnąć bardzo zadawalające rezultaty.

Pamiętaj!
Nigdy nie jest za późno by zrobić pierwszy krok do wymarzonej sylwetki.

„Czas i tak upłynie, od Ciebie zależy, jak go wykorzystasz”

OFERTA

Trening personalny to najskuteczniejszy trening, w dowolnej formie skierowany do każdego. Kompleksowe podejście do indywidualnych potrzeb to idealne rozwiązanie dla Ciebie, dające Ci maksymalne efekty. W przyjemny sposób spędzisz aktywnie czas, przezwyciężając stres i napięcie związane z codziennym życiem. Ze mną osiągniesz sukces niezależnie od tego gdzie zrealizujemy trening.

Moja oferta skierowana jest do każdego, niezależnie od wieku, płci, stanu zdrowia czy celów treningowych.

Czytasz to?

Znaczy, że zrobiłeś już pierwszy krok – trening personalny jest właśnie dla Ciebie, nie zwlekaj a już niedługo osiągniesz sukces!

W zależności od Twoich potrzeb dobierzemy i zrealizujemy odpowiedni trening dla Ciebie:

– Trening redukcyjny
– Trening budujący masę i silę mięśniową
– Trening ogólnorozwojowy całego ciała
– Trening funkcjonalny
– Trening na jędrne uda i pośladki
– Trening ABS
– Trening dla seniora

PLANY TRENINGOWE

Rozpisanie planu treningowego to najważniejszy element na drodze do Twojego sukcesu. Po uwzględnieniu Twoich założeń i celów treningowych, sprawdzeniu kompleksowo możliwości i aktualnego poziomu motorycznego Twojego ciała dobieram trening z uwzględnieniem czasu jaki chcesz na niego przeznaczyć, tak aby był odpowiednio zaawansowany, możliwy do wykonania a zarazem efektywny i przynoszący najwięcej korzyści w jak najkrótszym czasie.

PLANY DIETETYCZNE

Niezależnie od celów dobrze skorelowana dieta z założeniami treningowymi przynoszą najlepsze efekty. Trening, odpowiednie odżywianie i suplementacja zawsze idą w parze – jednak na co dzień bardzo często popełniany jest tu błąd. Dlatego nie ważne czy chcesz schudnąć, być zdrowszym, zbudować masę mięśniową czy po prostu czuć się lepiej – dobiorę dla Ciebie odpowiednią dietę oraz suplementy uwzględniając aktualny stan zdrowia, kondycję fizyczną, plan treningowy, Twoje cele i potrzeby organizmu.

W skład planu dietetycznego wchodzi:

– wyliczenie kaloryczności na podstawie wywiadu i określenia wysiłku w ciągu całego dnia

– 4 tygodniowy program żywieniowy wraz z przykładami posiłków

– Spis zalecanych suplementów wspomagających dietę

– zyskujesz indywidualną opiekę nad całym procesem. Monitoruję Twoje postępy i dzięki współpracy z Dietetykiem klinicznym w zależności od przebiegu nanoszone są wszelkie zmiany.

KONSULTACJE TRENINGOWE

Gotowy na zmianę sylwetki?

Skontaktuj się już dziś! Umów bezpłatną konsultację. Na niezobowiązującym spotkaniu przeprowadzę z Tobą wywiad trenerski. Przede wszystkim przeprowadzimy wywiad zdrowotny ( przeciwskazania medyczne, choroby, kontuzje itp. ) Podczas konsultacji poznamy się ,przeanalizujemy Twój dotychczasowy styl życia, ustalimy cele i prognozowany czas ich osiągniecia, dobierając optymalną liczbę jednostek treningowych w tygodniu według Twoich potrzeb.

Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie.
To nic nie kosztuje, a może zmienić Twoje życie.

ZRÓB PIERWSZY KROK DO WYMARZONEJ SYLWETKI

Specjalizacje

Fitness Kulturystyka Porady dietetyczne i suplementacja Stretching Trening dla seniorów Trening odchudzający Trening siłowy Trening w domu

Trening kondycyjny, ABT, płaski brzuch, spalanie, HIIT, TRX, ketteballs.Ćwiczenia ogólnorozwojowe, których celem jest wysmuklenie całego ciała oraz poprawienie wydolności organizmu. Celem treningu jest wzmocnienie i ujędrnienie mięśni ud, pośladków oraz brzucha, a także pleców, ramion i klatki piersiowej.

Polega na kształtowaniu sylwetki ciała poprzez hipertrofię mięśni szkieletowych w wyniku ćwiczeń fizycznych wykonywanych z obciążeniem; z jednoczesnym maksymalnie możliwym zredukowaniem tkanki tłuszczowej podskórnej w celu lepszego uwidocznienia mięśni. Tak jak w przypadku fitness uwagę skupiam na kształtowaniu sylwetki i dopracowaniu detali.

Rozpisuje indywidualne planty treningowe oraz diety. Są one skuteczne zarówno przy budowie tkanki mięśniowej jak i zrzucaniu zbędnych kilogramów. Pokażę Ci, jak łatwo i przyjemnie można dostosować dietę do swoich upodobań i dzięki temu czuć się dobrze i lekko.

Stretching, trening powięziowy, relaksacja.Stretching to niezbędne uzupełnienie każdego treningu, które wpływa na regenerację po treningu, wydłużenie mięśnia, zapewnienie właściwej pracv więzadłowo-mięśniowej, niwelując ryzyko kontuzji.

Trening dla seniorów, zdrowy kręgosłup, trening funkcjonalny.

Trening oparty o dobrze dobraną dietę jest podstawą w dążeniu do polepszenia samopoczucia i jakości życia. I choć nie są to treningi łatwe to ich rozmaitość gwarantuje świetną zabawę jak i szybkie rezultaty.

Trening siłowy z użyciem kettlebell, gum, sztang, hantli, TRX, obciążeniem własnego ciała.

Trening z dojazdem do domu klienta.

Doświadczenie:

O MNIEWstępCześć! Na wstępie chciałam podziękować Ci za odwiedzenie mojej strony! Nazywam się Anna Lis, jestem trenerem zdrowego stylu życia. Moją osobę ukształtowała uczelnia Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Jestem dyplomowanym Trenerem personalnym, oraz instruktorem tenisa ziemnego. Z aktywnością fizyczną związana jestem od wielu lat. Od samego początku lubiłam spędzać czas na treningach, na których mogłam doskonalić ruch i obserwować jak ciało reaguje na zadany bodziec treningowy. Trenowanie siebie i innych daję mi ogromną przyjemność i satysfakcje.Trening personalny jest dla ludzi z charakterem, dla wszystkich tych, którzy świadomie chcą zmienić wygląd, osiągnąć samozadowolenie oraz lepsze samopoczucie. Trening niesie ze sobą poznawanie swoich możliwości, świadomości swojego ciała, naukę pokonywania słabości jak również zmianę nawyków żywieniowych oraz całkowitą metamorfozę stylu życia.Czym się zajmuje?Głównie specjalizuje się w redukcji tkanki tłuszczowej, kształtowaniu estetycznej sylwetkiI poprawy funkcjonalnej sprawności fizycznej poprzez stopniowe wprowadzanie zmian w odżywianiu i aktywności fizycznej.Współpraca ze mną motywuje zarówno do pracy nad sylwetką, jak i do prowadzenia zdrowego trybu życia.Poprzez indywidualne podejście do każdego klienta, pomagam w krótkim czasie osiągnąć bardzo zadawalające rezultaty.

Cennik

Nazwa Czas trwania / ilość Cena
Trening Personalny 1 min.1 złSkontaktuj się
Plan treningowy 1 szt.1 złSkontaktuj się
Plan żywieniowy szt.1 złSkontaktuj się
konsultacja szt.1 złSkontaktuj się

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz