ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Panorama Fitness

Panorama Fitness

0.00
Panorama Fitness
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Panorama Fitness to klub dla osób, które ciężką pracą chcą osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Klub zapewnia odpowiednią motywację oraz inspirację do ćwiczeń. Wykwalifikowana kadra pomaga w dążeniu do wyznaczonego celu, zawsze służąc radą i pomocą. Panorama Fitness oferuje różnorodne zajęcia a w tym: pilates, cycling, zdrowy kręgosłup czy zumba. Wszystkie prowadzone są w przestronnych salach. Na terenie klubu znajduje się także strefa gastronomiczna gdzie można zregenerować siły po wyczerpującym treningu.

Panoama Fitness w swojej ofercie posiada różnorodne zajęcia grupowe. Można zapisać się na tradycyjny pilates lub stretching albo wybrać cycling. Znajdzie się także coś dla osób, które chcą spalić tkankę tłuszczową na całym ciele lub w jego konkretnych partiach. Wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów.

Siłownia w Panorama Fitness wyposażona została w nowoczesny sprzęt renomowanych firm. Pozwala on na wykonanie treningu siłowego, aerobowego, cardio czy też kondycyjnego. Nad prawidłowym wykorzystaniem maszyn i urządzeń czuwają instruktorzy. Można także skorzystać z trenera personalnego.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Panorama Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Studencka 22
40-743 Katowice

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: brak danych

Wtorek: brak danych

Środa: brak danych

Czwartek: brak danych

Piątek: brak danych

Sobota: brak danych

Niedziela: brak danych

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz