ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Icon Fitness Katowice

Icon Fitness Katowice

3.00
Icon Fitness Katowice
3.00 4
Ilość ocen: 4 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klub Icon Fitness Katowice to miejsce dla ludzi z pozytywną energią. W tym miejscu każdy może spełnić swoje marzenia o świetnej sylwetce. Nowoczesne sale i świetnie wyposażona siłownia zachęcają do częstych odwiedzin. W ramach karnetu w każdy piątek można przyjść z osobą towarzyszącą za darmo. jest to bardzo dobry pomysł na aktywne spędzenie czasu. Poza zajęciami indywidualnymi na siłowni można wybrać zajęcia grupowe. A oferta jest obszerna od jogi, zumby i pilatesu, przez zdrowy kręgosłup i ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową. Wszystko w mega zakręconej atmosferze.

Klub Icon Fitness Katowice posiada przestronne sale do zajęć grupowych. Obszerna oferta sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Wszystkie zajęcia to autorski program doświadczonych instruktorów fitness. Warto skorzystać z ich wiedzy, gdyż zawsze chętnie odpowiadają na wszystkie pytania.

Siłownia w Klubie Icon Fitness Katowice wyposażona została w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości. Wszystkie maszyny i urządzenia są renomowanej firmy, co pozwala na ich intensywną i długą eksploatację. Nad prawidłowym przebiegiem ćwiczeń czuwają doświadczeni trenerzy.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Karnet Flexi godziny otwarcia4 tygodnie 129 zł
Karnet roczny godziny otwarcia4 tygodnie 99 zł
Karnet student godziny otwarcia4 tygodnie
Jednorazowe wejście godziny otwarciajednorazowo 29 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Icon Fitness Katowice

Adres i dane kontatkowe

Adres: Szewska 11
40-617 Katowice

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:00

Wtorek: 06:30 - 22:00

Środa: 06:30 - 22:00

Czwartek: 06:30 - 22:00

Piątek: 06:30 - 22:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz