ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Mateusz Madejczyk

Mateusz Madejczyk

2.68
Mateusz Madejczyk
2.68 22
Ilość ocen: 22 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Cześć, nazywam się Mateusz Madejczyk i jestem twoim przyszłym trenerem personalnym 🙂
Skończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz kurs Trenera Kulturystyki i Fitness.
Zadbam o to, by w trakcie treningu lub diety poprawiła się nie tylko twoja sylwetka, ale też twój stan zdrowia. Zaufaj mi, a już w krótkim czasie osiągniesz wymarzone rezultaty.
Możesz umówić się ze mną na trening w Warszawie. Najwięcej czasu spędzam na siłowniach McFIT, ale jestem otwarty na twoje propozycje.
Napisz do mnie, jeżeli dopiero zaczynasz ćwiczyć lub gdy masz już pewne doświadczenie w sporcie. Trenuję z osobami o różnym wieku oraz o różnym stopniu zaawansowania. Możesz liczyć na mnie jako twojego trenera, motywatora oraz dietetyka.
Treningi ze mną odbywają się z naciskiem na poprawę stanu zdrowia. A na drugim miejscu stawiam kształcenie wymarzonej sylwetki. Możesz być pewien, że dostaniesz plan treningowy lub dietetyczny, dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu już wkrótce zobaczysz pierwsze pozytywne rezultaty naszej współpracy, zapraszam!

 

Specjalizacje

Analiza składu ciała Kulturystyka Pływanie Porady dietetyczne i suplementacja Tenis ziemny Trening dla juniorów Trening dla seniorów Trening na świeżym powietrzu Trening odchudzający Trening przygotowania motorycznego Trening siłowy Trening z gumami TRX

Cennik

Nazwa Czas trwania / ilość Cena
Rozpisanie diety/treningu1 szt.150 złSkontaktuj się
Trening tenisowy60 min.100 złSkontaktuj się
Trening personalny60 min.120 złSkontaktuj się

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz