ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

OXYGEN Family Fitness Club

OXYGEN Family Fitness Club

0.00
OXYGEN Family Fitness Club
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

OXYGEN Family Fitness Club posiada studio rowerowe o powierzchni 60 m², gabinet zabiegowy, studio fitness/taneczne o powierzchni 240 m², siłownię z trzeba strefami (cardio, trening oporowy, trening siłowy) o łącznej powierzchni 520 m², studio fitness/zielone o powierzchni 180 m² oraz studio fight o powierzchni 240 m². W trosce o dobre relacje stwarzamy możliwość, aby rodzic w atrakcyjny sposób mógł zachęcić swoje dzieci do aktywnego spędzania czasu oraz kontaktów z rówieśnikami również po szkole. Dodatkowo sam w tym czasie miał możliwość dawania wspaniałego przykładu swoim pociechom trenując na sali obok. Nie chodzi tu tylko o ruch, ale przede wszystkim o zdrowie i dobre samopoczucie dla Ciebie i Twoich najbliższych. Nasz misja to zaszczepienie pasji do zdrowego trybu życia dla całych rodzin.

Proponujemy Państwu rozmaite treningi - od zajęć mentalnych takich jak: joga, pilates, stretching - po wzmacniające jak: Power Pump (sztangi), Tbc/Abt, oraz te spalające tkankę tłuszczową i poprawiające kondycję, jak również te gwarantujące świetną zabawę zajęcia taneczne, w tym popularne zajęcia Zumba i Bokwa. W tym studio zauważycie z pewnością dziwnie zwinięty i podwieszony pod sufitem materiał. Są to hamaki do zajęć jogi w powietrzu. Jako jeden z nielicznych klubów w Warszawie oferujemy takie zajęcia.

Strefa cardio oraz strefa do treningu oporowego wyposażone są w światowej jakości sprzęt HOIST gwarantujący bezpieczeństwo i wysoki komfort treningu oraz znajdującą się w części aerobowej markę TECHNOGYM. Ogromy wybór sprzętu do treningu siłowego pozwala na ćwiczenia każdej partii mięśni zarówno na ciężarach wolnych jak i wyspecjalizowanych maszynach. Stale doposażamy to miejsce w kolejne przyrządy. Wymienione trzy strefy tworzą łącznie imponującą powierzchnię wpływającą na komfort ćwiczeń.

Gabinet masażu i rehabilitacji jest miejscem, gdzie możecie zrelaksować się, oderwać od codziennych obowiązków i zmartwień, jak również pozbyć się dolegliwości bólowych w przyjemnej atmosferze. Możecie skorzystać z masażu leczniczego, sportowego, relaksacyjnego, masażu gorącymi kamieniami, drenażu limfatycznego i endodermomasażu. Prowadzona jest również rehabilitacja w formie terapii manualnej oraz treningu medycznego.

Dostępny sprzęt

Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Rowery treningowe Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa OXYGEN Family Fitness Club

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Kazimierza Gierdziejewskiego 7
02-495 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:00

Wtorek: 06:30 - 22:00

Środa: 06:30 - 22:00

Czwartek: 06:30 - 22:00

Piątek: 06:30 - 22:00

Sobota: 09:00 - 19:00

Niedziela: 09:00 - 19:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz