ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Club-S4 Warszawa Bemowo

Fitness Club-S4 Warszawa Bemowo

0.00
Fitness Club-S4 Warszawa Bemowo
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Club S4-Warszawa Bemowo, należy do jednej z najlepszych sieci klubów fitness. Cechuje go duży profesjonalizm i dbałość o najdrobniejsze szczegóły, w trosce o dobro i komfort klienta. W ofercie klubu znajdziemy, nowoczesną siłownię wyposażoną w najlepszej jakości sprzęt siłowy i wytrzymałościowy oraz strefę wolnych ciężarów, szeroką paletę zajęć grupowych fitness oraz strefą relaksu z saunami. Wykwalifikowani i zaangażowani trenerzy pomagają ułożyć plany ćwiczeń, które odpowiadają potrzebom i wymaganiom klientów. Można tu również odbyć profesjonalny trening personalny.

Zajęcia fitness skierowane są do wszystkich, zarówno osób początkujących i zaawansowanych. Znajdziemy tu proste zajęcia z przewagą ćwiczeń statycznych, zajęcia wyszczuplające, ogólnorozwojowe, zajęcia taneczne, kompleksowy trening wytrzymałościowy i wiele innych. Regularny udział w zajęciach poprawia kondycję fizyczną, kształtuje sylwetkę oraz poprawia samopoczucie.

Klub posiada do dyspozycji klientów saunę fińską. Pobyt w saunie oczyszcza organizm z toksyn i szkodliwych substancji, poprawia przemianę materii co sprzyja odchudzaniu, wpływa korzystnie na wygląd skóry i całego ciała oraz poprawia samopoczucie i odpręża. Jest to idealne miejsce aby odpocząć po wyczerpującym treningu.

Siłownia wyposażona jest w bardzo dużą ilość nowoczesnego sprzętu siłowego i wytrzymałościowego. Odnajdą się tu osoby zaczynające swoją przygodę ze sportem jak również zagorzali pasjonaci kulturystyki. Możemy tu odbyć profesjonalny trening personalny, prowadzony przez wykwalifikowanego trenera, który pomaga osiągnąć zamierzone efekty.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 wejście 25 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia3 miesiące 350 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia6 miesięcy 650 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia12 miesięcy 1150 zł
Karta klubowa 20 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Club-S4 Warszawa Bemowo

Adres i dane kontatkowe

Adres: Świetlików 1
02-508 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 19:00

Niedziela: 09:00 - 19:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz