ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Club S4 – Warszawa Ursus

Fitness Club S4 – Warszawa Ursus

2.60
Fitness Club S4 – Warszawa Ursus
2.60 5
Ilość ocen: 5 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Club S4 należy do jednej z najlepszej i najnowocześniejszej sieci fitness klubów. Specjalnie zaaranżowane, komfortowe, klimatyzowane sale, zapewniają idealne warunki do ćwiczeń oraz wpływają na bezpieczeństwo. W klubie znajdziemy nowoczesną, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt siłownię, która przystosowana jest do tego aby mogli tu ćwiczyć wszyscy, niezależnie od wieku, płci i stopnia zaawansowania. Klub w ofercie posiada również szeroką paletę zajęć grupowych fitness, saunę oraz odbywa się tu trening personalny. Atutem klubu jest wyspecjalizowana kadra instruktorów.

Szeroki wybór zajęć grupowych fitness, pozwala każdemu wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Ćwiczenia są bardzo różnorodne, ciekawe i prowadzą je wyspecjalizowani instruktorzy. Można tu poprawić sprawność i kondycje fizyczną, ukształtować sylwetkę, spalić nadmiar tkanki tłuszczowej oraz spędzić czas w milej i koleżeńskiej atmosferze.

Po wyczerpującym treningu, możemy zregenerować siły i nabrać energii w saunie fińskiej. Pobyt w saunie przynosi dużo przyjemności i odprężenia. Pozwala skutecznie oczyścić organizm z toksyn i wszelkich substancji szkodliwych, poprawia pracę serca i wspiera układ krążenia oraz przyśpiesza przemianę materii co sprzyja pozbyciu się zbędnych kilogramów.

Klub posiada nowoczesną siłownię, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt siłowy i wytrzymałościowy. Możemy tu skorzystać również ze strefy cardio oraz strefy wolnych ciężarów. Ćwiczenia pozwalają wzmocnić siłę, nabrać masy mięśniowej, kształtują sylwetkę oraz poprawiają sprawność i kondycję fizyczną. Na treningach obecni są doświadczeni trenerzy.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 wejście 25 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia3 miesiące 350 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia6 miesięcy 650 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia12 miesięcy 1150 zł
Karta klubowa 20 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Club S4 – Warszawa Ursus

Adres i dane kontatkowe

Adres: Pużaka 1
02-508 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 19:00

Niedziela: 09:00 - 19:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz