ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Gravitan Sport Edition

Gravitan Sport Edition

0.00
Gravitan Sport Edition
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klub Gravitan posiada nowoczesną salę fitness o powierzchni 130 m². Jest wyposażona w najlepszy sprzęt nagłośnieniowy oraz wszelkie niezbędne akcesoria fitness: od piłek, przez sztangi i hantle, stepy oraz maty do jogi, po rowery do spinningu. Sala posiada specjalne oświetlenie led w wielu kolorach oraz światła dyskotekowe - dzięki temu wszystkie zajęcia taneczne są zupełnie wyjątkowe. W siłowni znajduje się profesjonalna, antybakteryjna podłoga PaviGym, przeznaczona dla klubów fitness oraz wielostrefowa klimatyzacja. Każda osoba przychodząca do klubu może skorzystać z porad trenerów. W klubie Gravitan znajdują się również dwie sauny suche.

Nasz klub prowadzi wiele zajęć fitness np. Fit Gym, Power Fit, Total Fit, TBC czy TRX. Wszystkie zajęcia fitness są w ramach karnetu - nie ma dodatkowych opłat oraz zapisów - przyjdź i ćwicz kiedy chcesz! Jedyne co potrzebujesz, to odrobina siły, sportowy strój oraz obuwie, ręcznik i butelkę wody. O resztę zadba nasza kadra instruktorska.

Sauna sucha z piecem otwartym, tak zwana sauna fińska, to niezwykle prosty i skuteczny sposób na oczyszczenie organizmu z zatruwających go toksyn, co jest równoznaczne z rozluźnieniem, zrelaksowaniem i większą ilością energii. Na terenie Gravitan Premium Edition znajdują się dwie sauny suche - jedna w szatni damskiej, druga w szatni męskiej.

Nasza siłownia została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt renomowanych firm: maszyny siłowe TechnoGym, bieżnie Frevola, orbitreki i rowery poziome Precor, rowery spinningowe Tomahawk. W siłowni znajduje się profesjonalna, antybakteryjna podłoga PaviGym, przeznaczona dla klubów fitness oraz wielostrefowa klimatyzacja. O poprawność wykonywanych ćwiczeń dbają trenerzy, którzy zawsze służą dobrą radą. Tu, pod ich czujnym okiem zadbasz o swoją sylwetkę i zdrowie.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Hantle Orbitrek Rowery treningowe Stepy do aerobiku Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia- karnet weekendowy godziny otwarcia1 miesiąc 69 zł
Siłownia- karnet open godziny otwarcia1 miesiąc 119 zł
Siłownia- karnet godziny otwarciawejście jednorazowe 40 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Gravitan Sport Edition

Adres i dane kontatkowe

Adres: Al. Jerozolimskie 160
02-326 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:00

Wtorek: 06:30 - 22:00

Środa: 06:30 - 22:00

Czwartek: 06:30 - 22:00

Piątek: 06:30 - 22:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 19:00

Trenują u nas

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz