ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Athletica Fitness Club

Athletica Fitness Club

0.00
Athletica Fitness Club
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Athletica Fitness Club to idealne miejsce, jeżeli zależy Państwu zarówno na poprawie bądź utrzymaniu kondycji fizycznej, jak i czasie. Usytuowanie w świetnej lokalizacji Warszawy (Atrium Reduta) sprawia, że nie tracą Państwo cennego czasu na dojazdy, a dzięki wykwalifikowanej kadrze trenerskiej oraz wysokiej klasy wyposażeniu mają Państwo pewność, że spędzone u nas godziny są wykorzystywane naprawdę efektywnie. Klub nasz jest miejscem o podwyższonym standardzie. Mają Państwo do dyspozycji przestronną siłownie z czterema strefami treningu oraz dużą salę fitness na której odbywają się zajęcia grupowe. Niewątpliwym udogodnieniem dla członków naszego klubu jest bezpośrednie sąsiedztwo wielopoziomowego parkingu. Parking na poziomach +1 oraz +2 umożliwia swobodne parkowanie.

Grafik zajęć fitness jest bardzo różnorodny – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie mamy zajęcia wzmacniające, rozciągające, taneczne, interwałowe oraz sporty walki. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorska. Nowoczesna kombinacja ćwiczeń, spektakularne efekty i niezliczone pokłady energii – to tylko kilka elementów, które przybliżą Cie do osiągnięcia celu – idealnego ciała.

Strefa siłowa została przygotowana dla najbardziej wymagających. Sprzęt marki TechnoGym to kategoria maszyn siłowych, z których korzystają najwybitniejsi sportowcy świata. Wolne ciężary z maksymalnym obciążeniem 40 kg w połączeniu z maksymalnym 150 kilogramowym obciążeniem maszyn, strefą treningu funkcjonalnego z zastosowaniem TRX-u to doskonały zestaw zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych entuzjastów wysiłku fizycznego. Zapraszamy do naszej strefy cardio (ponad 20 maszyn) i strefy stretching, które pozwolą przeprowadzić każdy rodzaj treningu. Nad bezpieczeństwem trenujących czuwa wykwalifikowana kadra trenerów, która chętnie podzieli się swoją wiedzą w doborze odpowiednich obciążeń oraz ćwiczeń.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Hantle Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Rowery treningowe Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Athletica Fitness Club

Adres i dane kontatkowe

Adres: Al. Jerozolimskie 148
02–326 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:30

Wtorek: 06:30 - 22:30

Środa: 06:30 - 22:30

Czwartek: 06:30 - 22:30

Piątek: 06:30 - 22:30

Sobota: 10:00 - 21:00

Niedziela: 10:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz