ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Club S4-Warszawa Ochota

Fitness Club S4-Warszawa Ochota

0.00
Fitness Club S4-Warszawa Ochota
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Club S4 jest miejscem, stworzonym z myślą o wszystkich ludziach lubiących aktywnie spędzać swój wolny czas, dbających o własne zdrowie i miłą atmosferę. W klubie znajdziemy nowoczesna salę, przygotowaną do prowadzenia zajęć grupowych fitness, nowoczesna siłownię, wyposażoną w najwyższej jakości sprzęt siłowy i wytrzymałościowy, saunę oraz odbywają się tu treningi personalne. Atutem klubu jest wykwalifikowana kadra instruktorów, którzy pomagają ułożyć odpowiedni zestaw ćwiczeń, spełniający oczekiwania poszczególnych osób.

W klubie mamy do wyboru szeroką paletę zajęć grupowych fitness, które pomagają poprawić sprawność i kondycję fizyczną kształtują sylwetkę oraz pomagają pozbyć się zbędnych kilogramów. Na zajęciach obecni są wykwalifikowani instruktorzy, którzy pomagają podczas ćwiczeń, wspierają swoją fachową poradą oraz dbają o bezpieczeństwo.

W klubie mamy możliwość skorzystać z sauny fińskiej. Pobyt w saunie jest coraz bardziej popularny, jest to wynikiem coraz większej wiedzy o jej dobroczynnym działaniu. Sprzyja poprawie wydolności układu krążenia, eliminuje negatywne skutki stresu, oczyszcza organizm z toksyn i szkodliwych substancji oraz poprawia przemianę materii.

Klub posiada nowocześnie wyposażoną siłownię w najnowocześniejsze maszyny siłowe i wytrzymałościowe. Do dyspozycji klientów dostępna jest również strefa wolnych ciężarów. Na sali podczas ćwiczeń cały czas obecni są doświadczeni trenerzy, którzy pomagają podczas ćwiczeń oraz dbają o bezpieczeństwo oraz służą swoją fachową radą.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 wejście 25 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia3 miesiące 350 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia6 miesięcy 650 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia12 miesięcy 1150 zł
Karta klubowa 20 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Club S4-Warszawa Ochota

Adres i dane kontatkowe

Adres: Grójecka 17
02-508 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 19:00

Niedziela: 09:00 - 19:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz