ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Club S4 -Warszawa Wola

Fitness Club S4 -Warszawa Wola

4.50
Fitness Club S4 -Warszawa Wola
4.50 2
Ilość ocen: 2 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Club S4 należy do jednej z najlepszej i najnowocześniejszej sieci fitness klubów. Powstał on z myślą o wszystkich ludziach lubiących aktywnie spędzać swój wolny czas, dbających o własne zdrowie oraz lubiących się zmęczyć. W ofercie mamy tu specjalnie zaaranżowaną, komfortową, klimatyzowaną salę do zajęć grupowych fitness, nowoczesną siłownię posiadającą profesjonalne maszyny siłowe i urządzenia aerobowe oraz saunę fińską. Głównym atutem klubu jest doskonale wyszkolona kadra instruktorów, która pomaga podczas ćwiczeń oraz zapewnia bezpieczeństwo.

Wykwalifikowani instruktorzy, prowadzą zajęcia fitness, są one różnorodne, dostosowane do możliwości i wymagań klientów. Prowadzone są tu zajęcia rozgrzewające, wzmacniające oraz spalające tkankę tłuszczową. Pozwalają one poprawić sprawność i kondycję fizyczną, kształtują sylwetkę i poprawiają koordynację ruchową.

Warunki jakie panują w saunie wpływają bardzo korzystnie na wygląd skóry i całego ciała, oczyszczają organizm z toksyn i substancji szkodliwych, korzystnie wpływają na układ krążeniowy i serce oraz przyśpieszają przemianę materii. Pobyt w saunie jest idealnym sposobem, aby zregenerować siły po ciężkim i wyczerpującym treningu oraz się odprężyć.

Siłownia w klubie przystosowana jest dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć i sprawność fizyczną. Wyposażona jest w nowoczesne maszyny siłowe i wytrzymałościowe co pozwala odbyć profesjonalny trening siłowy. Zawodowi trenerzy są obecni na sali podczas treningów, zapewniają bezpieczeństwo i wspierają podczas ćwiczeń.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 wejście 25 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia3 miesiące 350 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia6 miesięcy 650 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia12 miesięcy 1150 zł
Karta klubowa 20 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Club S4 -Warszawa Wola

Adres i dane kontatkowe

Adres: Grzybowska 32
02-508 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 19:00

Niedziela: 09:00 - 19:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz