ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Total Fitness – Warszawa Wilanów

Total Fitness – Warszawa Wilanów

3.42
Total Fitness – Warszawa Wilanów
3.42 12
Ilość ocen: 12 (pokaż recenzje)

O siłowni

Total Fitness jest nowoczesnym fitness klubem, którego najważniejszym celem jest propagowanie zdrowego stylu życiu wśród klubowiczów. Atutem klubu jest wykwalifikowana kadra zawodowych instruktorów oraz trenerów personalnych. W ofercie klubu znajdziemy nowoczesną siłownię ze strefą stretching, strefą wolnych ciężarów, strefą cardio, osobną strefą do treningu personalnego, klimatyzowaną salę do zajęć grupowych fitness, saunę fińską, barek dla klientów oraz przedszkole dla dzieci. Możemy tu zadbać o swoją sprawność i kondycję fizyczną oraz miło spędzić czas.

W klubie mamy do wyboru szeroki wybór zajęć grupowych fitness, które kierowane są dla wszystkich osób nie zależnie od stopnia sprawności, wieku czy płci. Każdy może wybrać zajęcia odpowiednie dla siebie począwszy od zajęć o niskim stopniu intensywności do zajęć skierowanych do osób wymagających. Ćwiczenia pomagają kształtować sylwetkę oraz poprawiają kondycję fizyczną.

Aby zregenerować siły po ciężkim i wyczerpującym treningu na siłowni możemy skorzystać z sauny fińskiej. Warunki panujące w saunie doskonale wpływają na organizm, oczyszczają z toksyn i wszelkich szkodliwych substancji, wspomagają przemianę materii, co korzystnie wpływa na na utratę zbędnych kilogramów oraz wspierają pracę serca.

W klubie znajdziemy nowoczesną siłownię wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt siłowy i wytrzymałościowy oraz strefę wolnych ciężarów. Na treningach obecni są doświadczeni trenerzy, którzy pomagają podczas ćwiczeń oraz służą swoją fachową poradą. Możemy tu wspaniale wyrzeźbić sylwetkę, wzmocnić siłę oraz poprawić sprawność i kondycję fizyczną.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness-Karnet Open godziny otwarcia1 miesiąc 119 zł
Siłownia+Fitness-Karnet do 16 godz. godziny otwarcia1 miesiąc 79 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Total Fitness – Warszawa Wilanów

Adres i dane kontatkowe

Adres:
02-972 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 09:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz