ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Palestra Fitness Klub

Palestra Fitness Klub

0.00
Palestra Fitness Klub
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Klub Palestra powstał na Kabatach w 2001 roku. Sektor siłowni składa się z kameralnych sal o różnym profilu np. sala cardio, sala „brzuch + biodra+pośladki” czy „górne partie + wolne ciężary”. Posiadamy największą na Kabatach ilość i różnorodność urządzeń aerobowych i siłowych, przede wszystkim Technogym, ale także Olymp, Sports Art, Life Fitness. Prowadzimy też różne formy aerobiku, a także zajęcia hatha jogi i tai chi. Po uzgodnieniu z pracownikiem recepcji można wynająć salę ze sprzętem do tenisa stołowego. Prowadzimy sprzedaż odżywek, suplementów, preparatów wspomagających odchudzanie oraz kosmetyków solaryjnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Na terenie naszego klubu można również skorzystać z sauny i solarium.

Prowadzimy wiele rodzajów zajęć fitness np. Step, Latino, TMT, TBC, Pilates, Aero Boxing, Fat Burning, Sexy Pupa, Magic Bar, Circuit, Joga. Treningi ukierunkowane są na wyszczuplenie sylwetki oraz poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomości swojego ciała. Prowadzone przez naszych instruktorów ćwiczenia fitness są nie tylko efektywne, ale też sprawiają wiele radości.

W trzech klimatyzowanych salach do Państwa dyspozycji znajduje się profesjonalny sprzęt cardio oraz sprzęt siłowy firm tj. Technogym, SportsArt, Life Fitness oraz Olymp. Sprzęt siłowy to wiele specjalistycznych maszyn oraz wolne ciężary pozwalające tak kobietom jak i mężczyznom przeprowadzić kompleksowy trening. Na tych urządzeniach mogą Państwo doskonalić muskulaturę oraz pięknie ukształtować ciało. Posiadamy również maszyny typowo rehabilitacyjne dla osób z wszelkimi dolegliwościami układu ruchu. Nasi trenerzy w każdej chwili służą pomocą w zakresie doboru ćwiczeń, dietetyki i suplementów oraz poprawy nastroju.

Sauna to jeden z najbardziej efektywnych sposobów na oczyszczenie skóry i organów wewnętrznych z toksyn, które gromadzą się w naszym ciele. Wydzielamy je wraz z potem. Regularne korzystanie z sauny powoduje, że rzadziej chorujemy na grypę i inne choroby przeziębieniowe. Posiadamy dwie obszerne sauny renomowanej firmy Klafs, jedną damską z trzema programami: sauny fińskiej, sanarium, aqua viva oraz drugą dla mężczyzn z programem sauny fińskiej.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Hantle Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Rowery treningowe Stepper Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Cennik

Siłownia- karnet (4 treningi) godziny otwarcia1 miesiąc 90 zł
Siłownia- karnet (8 treningów) godziny otwarcia1 miesiąc 140 zł
Siłownia- karnet (12 treningów) godziny otwarcia1 miesiąc 170 zł
Siłownia- karnet (pozaszczytowy bez weekendów, 12.00-16.00 do 17.00) godziny otwarcia1 miesiąc 140 zł
Siłownia- karnet Open godziny otwarcia1 miesiąc 190 zł
Siłownia- karnet student (4 treningi) godziny otwarcia1 miesiąc 80 zł
Siłownia- karnet student (8 treningów) godziny otwarcia1 miesiąc 130 zł
Siłownia- karnet student (12 treningów) godziny otwarcia1 miesiąc 155 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Palestra Fitness Klub

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Rybałtów 20
02-886 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 09:00 - 16:00

Niedziela: 09:00 - 14:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz