ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Club S4 – Warszawa Ursynów

Fitness Club S4 – Warszawa Ursynów

4.00
Fitness Club S4 – Warszawa Ursynów
4.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Club S4 należy do jednej z najlepszej i najnowocześniejszej sieci klubów fitness. Jest to miejsce specjalnie przygotowane dla wszystkich tych osób, które lubią sport, aktywność fizyczną oraz zdrowy styl życia. W klubie znajdziemy nowoczesną, wyposażoną w profesjonalny sprzęt siłownię z wolnymi ciężarami, szeroką gamę zajęć grupowych fitness oraz saunę. Atutem klubu jest wykwalifikowana kadra instruktorów, która pomaga podczas ćwiczeń oraz dba o bezpieczeństwo. Możemy tu również odbyć profesjonalny trening personalny. Jest to miejsce, gdzie możemy spędzić miło czas.

Z szerokiej gamy zajęć grupowych fitness. Regularny udział w zajęciach pozwala poprawić kondycję, kształtuje sylwetkę, pozwala pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zbędnych kilogramów. Zajęcia prowadzą zawodowi instruktorzy, którzy pomagają osiągnąć każdemu cel jaki sobie założył. Jest to również wspaniała zabawa i przygoda.

Sauna jest idealnym miejscem, gdzie możemy zregenerować siły i odpocząć po ciężkim i wyczerpującym treningu na siłowni lub zajęciach fitness. Pobyt w saunie skutecznie oczyszcza organizm z nagromadzonych toksyn i szkodliwych substancji, wspomaga pracę serca i układu krążenia oraz poprawia przemianę materii co sprzyja odchudzaniu.

W klubie znajdziemy nowoczesną siłownię, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt siłowy i wytrzymałościowy oraz strefę wolnych ciężarów. Jest to miejsce przygotowane tak, aby mogły tu ćwiczyć zarówno kobiety jak i mężczyźni. Panie mogą tu delikatnie wyrzeźbić sylwetkę a Panowie wzmocnią siłę, rozbudują masę mięśniową oraz poprawią kondycję.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 wejście 25 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia3 miesiące 350 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia6 miesięcy 650 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia12 miesięcy 1150 zł
Karta klubowa 20 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Club S4 – Warszawa Ursynów

Adres i dane kontatkowe

Adres: Koński Jar 6
02-785 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 19:00

Niedziela: 09:00 - 19:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz