ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

TUAN CLUB SPORT & SPA

TUAN CLUB SPORT & SPA

0.00
TUAN CLUB SPORT & SPA
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Tuan Club jest czymś więcej niż samym miejscem do uprawiania sportu. To u nas zaczyna się prawdziwe życie, to u nas zmienisz się dzięki możliwościom jakie oferujemy. Powierzchnia klubu to 4500 m2, dzięki temu możemy uprawiać kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. W klubie znajdziemy standardowo siłownię, sale fitness, basen oraz coś dla lubiących rywalizację czyli korty do tenisa, badmintona i squasha. Po mimo bogatej infrastruktury i nowoczesnego wyposażenia, najbardziej jesteśmy dumni z panującej przyjaznej atmosfery. Dla naszych goście starszych oraz tych najmłodszych organizowane są zawody oraz prowadzone wewnątrz klubowe ligi z tenisa, piłki nożnej i wiele innych dziedzin sportu.

Fitness to nie tylko samo źródło ćwiczeń to również styl życia, sposób na zdrowie i dążenie do psychologicznej i fizycznej doskonałości. Chcąc dostosować się do potrzeb zmieniającego się świata oferujemy ćwiczenia wzmacniające, rozciągające oraz te, tak bardzo potrzebne rozluźniające. Każdy, kto marzy o poprawie jakości życia znajdzie u nas swoje miejsce.

Siłownia to niemal 200 m2 powierzchni, na której umieszczono sprzęt najnowszej generacji firmy Technogym. Siłownia został wyposażona w wolne ciężary - hantle i sztangi, oraz sprzęt do ćwiczeń siłowych o szerokim zakresie obciążenia. Dodatkowo znajdziemy ergometry wioślarskie, bieżnie i orbitreki.

Chcąc zadowolić wszystkich klientów, przygotowaliśmy dla Państwa strefę relaksu, z której mogą skorzystać wszyscy dla których liczy się uroda i dobre samopoczucie. Wnętrze naszego SPA zostało ozdobione kwiatkami, relaksujące olejki rozpływają się po całej strefie, a dla odprężenia w tle puszczana jest delikatna i spokojna muzyka. Każdy gość zostanie obsłużony przez fachową kadrę, którzy pomogą odnaleźć chwilę spokoju, zrelaksować się oraz zaproponują odpowiednie kosmetyki indywidualnie dobrane do klienta.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Cennik

Siłownia - w godz. 11 - 17 godziny otwarciajednorazowo 40 zł
Siłownia - w godz. 17 - 23 godziny otwarciajednorazowo 50 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia10 x wejście 450 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 259 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia6 miesiące miesiąc 199 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia12 miesięcy miesiąc 179 zł
Basen godziny otwarciajednorazowo od 40 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa TUAN CLUB SPORT & SPA

Adres i dane kontatkowe

Adres: Geodetów 23e
05-500 Piaseczno

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 23:00

Wtorek: 07:00 - 23:00

Środa: 07:00 - 23:00

Czwartek: 07:00 - 23:00

Piątek: 07:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 21:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz