ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Seweryn Majkowski

Seweryn Majkowski

2.75
Seweryn Majkowski
2.75 4
Ilość ocen: 4 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Seweryn Majkowski to trener, który wyróżnia się szeroko pojętą specjalizacją. U niego możesz zapisać się nie tylko na trening siłowy lub korekcyjny, w ofercie znajdziesz również zajęcia crossfit, streetworkout czy wrestling. Gdyby tego było mało, na liście znalazły się tenis ziemny, sport rakietowy, trick board, wakeboard oraz wakesurf. Współpracuje on z różnymi kategoriami wiekowymi, jak np. juniorami i seniorami. Trening w takich grupach przede wszystkim musi być bezpieczny i dostosowany do wymagań wieku. Z trenerem możesz spotkać się w wygodnym dla Ciebie środowisku – na siłowni, w domu lub na świeżym powietrzu. A gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem, możesz liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie.

Specjalizacje

Crossfit Fitness Joga Lekkoatletyka Masaż Pilates Porady dietetyczne i suplementacja Streetworkout Stretching Sztuki walki Tenis ziemny Trening dla juniorów Trening dla seniorów Trening korekcyjny Trening na świeżym powietrzu Trening odchudzający Trening przygotowania motorycznego Trening siłowy Trening w domu Trening z gumami TRX Zumba

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz