ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

I LOVE FITNESS

I LOVE FITNESS

3.10
I LOVE FITNESS
3.10 10
Ilość ocen: 10 (pokaż recenzje)

O siłowni

Siłownia zaprojektowana z myślą o kobietach. Powstaliśmy dzięki miłości do świata fitness. Wykwalifikowana kadra, kameralny klub, nasza radość z możliwości realizowania marzeń innych, tworzą wyjątkową atmosferę. Naszą misją jest stworzenie miejsca, w którym kobiety mogą poczuć się komfortowo, pozbyć się codziennej monotonii i odmienić swoje życie na lepsze. Naładuj się pozytywną energią w kameralnej atmosferze pod czujnym okiem świetnych instruktorek. Podaruj sobie chwilę odprężenia! W efekcie już w niedługim czasie przy regularnych sesjach w saunie zaobserwujesz oczyszczoną skórę, lepsze samopoczucie oraz łagodny spadek nadmiaru kilogramów nagromadzonych w Twoim ciele. To przyjemny sposób na uzdrowienie ciała i ducha.

Szeroka oferta zajęć fitness m.in. TBC, Pilates, Zdrowy kręgosłup, Zumba, TMT, Płaski Brzuch, ABT, Joga. Ćwiczenia na macie, stepie, z użyciem hantli i gum pomogą Ci w pozbyciu się niechcianej tkanki tłuszczowej, a szybkie tempo zajęć spowoduje polepszenie kondycji. Wybierz coś dla Ciebie i działaj! Gwarantujemy niesamowitą atmosferę.

Ćwiczenia w strefie siłowej mogą pomóc Ci w osiągnięciu Twojego celu. Maszyny na naszej siłowni zostały starannie wyselekcjonowane z myślą o potrzebach kobiet. Dyżurujące trenerki pomogą Ci dobrać odpowiedni ciężar dostosowany do Twojego stopnia zaawansowania. Regularne treningi w strefie siłowej sprawią, że wzrośnie moc Twoich mięśni, ciało nabierze regularnych, kobiecych kształtów. Strefa Cardio to przestrzeń ze specjalistycznymi urządzeniami najnowszej generacji, które pozwolą wykonywać ćwiczenia kształtujące sylwetkę oraz poprawiające wydolność organizmu.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Orbitrek Rowery treningowe Stepper

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia - karnet 5 treningów godziny otwarcia1 miesiąc 100 zł
Siłownia - karnet 10 treningów godziny otwarcia1 miesiąc 190 zł
Siłownia - karnet 20 treningów godziny otwarcia1 miesiąc 250 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa I LOVE FITNESS

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Światowida 58B
03-128 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 08:30 - 14:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz