ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Total Fitness – Warszawa Białołęka

Total Fitness – Warszawa Białołęka

2.30
Total Fitness – Warszawa Białołęka
2.30 10
Ilość ocen: 10 (pokaż recenzje)

O siłowni

Total Fitness, to nowoczesny, przestronny fitness klub, którego głównym celem jest propagowanie sportu i zdrowego stylu życia. Klub posiada bardzo dużą klimatyzowaną powierzchnię, na której znajduje się nowoczesny sprzęt cardio, wielofunkcyjne maszyny izotoniczne, rozbudowaną strefę wolnych ciężarów, strefę do ćwiczeń rozciągających, dwie klimatyzowane sale do zajęć grupowych fitness oraz solarium. Pracują tu wykwalifikowani i pełni pasji instruktorzy, którzy wspierają podczas ćwiczeń oraz pomagają ułożyć odpowiedni plan treningowy dostosowany do potrzeb i możliwości poszczególnych osób.

W ofercie klubu znajdziemy szeroką paletę zajęć grupowych fitness. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich bez względu na wiek, pleć i stopień sprawności. Regularny udział w zajęciach pozwala wspaniale kształtować sylwetkę, poprawia sprawność i kondycję fizyczną, pozwala zgubić zbędne kilogramy oraz odpręża i poprawia humor.

W klubie znajdziemy nowoczesną siłownię z rozbudowaną strefą wolnych ciężarów. Znajdziemy tu najwyższej jakości maszyny siłowe i wytrzymałościowe, dzięki którym możemy wspaniale wyrzeźbić sylwetkę, wzmocnić silę oraz rozbudować masę mięśniową. Zawodowi trenerzy pomagają podczas ćwiczeń oraz dbają o bezpieczeństwo.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness-Karnet Open godziny otwarcia1 miesiąc 119 zł
Siłownia+Fitness-Karnet do 16 godz. godziny otwarcia1 miesiąc 79 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Total Fitness – Warszawa Białołęka

Adres i dane kontatkowe

Adres: Modlińska 168
03-170 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 09:00 - 20:00

Niedziela: 09:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

3 recenzje

  avatar
  Utworzono

  Jak jest z dostępnością sprzętu w popołudniowych godzinach szczytu?

  avatar
  Utworzono

  Polecam siłownię dla tych którzy chcą poprawić swoją sylwetkę oraz kondycję. Znajdziecie tu wyspecjalizowanych trenerów, którzy dobiorą odpowiednie ćwiczenia do kondycji

  Twój profil
  Utworzono

  Nie polecam, omijacie szerokim łukiem, Od lutego próbuję się stamtąd wypisać – i nadal nic. A oni jak gdyby nic naliczają mi opłaty za członkostwo. I straszą windykacją. W lutym pojechałam osobiscie – to dowiedziałam się ze trzeba złożyć wypowiedzenie listem poleconym, W kwietniu złozyłam wypowiedzenie przez system – rzekomo nie działa. Dziwne bo taka opcja wisi na stronie i jest niedziałająca? Pobiera opłaty, generuje maile, dostałam snformację ze list polecany z rezygnacją został dostarczony – ale wg Totalu nie dostali i opcja rezygnacji na stonie nie działa. Pisze maila w czerwcu do menager. w tej sprawie, zamieszczam linki, maile itd. I Nic . Wcześniej dzwoniłam ale nikt nic nie wiedział, mieli oddzwonić lecz tego nie zrobili A w lipcu dowiaduje się ze maile wylądowały w spanie wiec nie było możliwości odczytania. Dziewczyna z która rozmawiam 5 razy mówi do mnie ze należy mi się kara. A kiedy mówię ze bede to nagrywać -rozłącza się. Spraw niewyjasniona, szukam prawnika który pomoze min to rozwiazac, i zgłosisc gdzie trzeba bo ręce opadają. Chora firma.

Dodaj komentarz