ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Klub Fit&Fun

Klub Fit&Fun

4.50
Klub Fit&Fun
4.50 2
Ilość ocen: 2 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klub Fit&Fun istnieje od 1991 roku. Na powierzchni 2,5 tysiąca metrów kwadratowych mamy do zaoferowania trzy klimatyzowane sale fitness, przestronną siłownię, szatnie z sauną, studio vacu well, komfortowy gabinet masażu, sklepik z markowymi ubraniami fitness, sklep z suplementami sportowymi oraz barek, w którym można wypić kawę, odżywkę proteinową, kupić napoje i zjeść posiłek. Posiadamy bezpłatny parking na 200 miejsc. Jako jedyni proponujemy dwa bezpłatne treningi z instruktorem przy zakupie karnetu na siłownię. Od 25 lat słyniemy z fitnessu na najwyższym poziomie, prowadzonym przez najlepszych instruktorów w Polsce. Nasz klub to raj dla wszystkich tych, którzy preferują podstawowe, wolne ćwiczenia i duże ciężary. Masz też do dyspozycji bieżnie, rowery, ARC Trainer , Octane Fitness oraz ergometry wioślarskie. W zależności od Twoich potrzeb masz możliwość wyboru nie tylko sprzętu, ale również programów i obciążeń na poszczególnych urządzeniach. Nie wiesz jak zacząć – poproś o pomoc naszych instruktorów.

Nasz klub posiada bardzo bogatą ofertę zajęć fitness m.in Joga, Pilates, Body Perfect, Zumba, Step, Gimnastyka w ciąży, Zdrowy kręgosłup, TBC, Senior Fit, MMA, Balet kids, Body mental i wiele innych. Nieważne w jakim wieku jesteś i na jakim poziomie wytrenowania. Każdy znajdzie tu coś dla Ciebie! Zajęcia prowadzą najlepsi instruktorzy fitness w Polsce.

Klubowicze znajdą tu: bramę, ławeczki – skos, ławeczki płaskie, ławkę skośną do brzucha, ławeczkę rzymską, suwnicę Smitha, Chest Press, sztangę olimpijską, sztangi łamane, sztangi proste, modlitewnik, wyciskanie łydkami siedząc, drążek do podciągania, poręcze do pompek, talerze 1,25 kg; 2,5 kg; 5 kg; 10 kg; 15 kg; 20 kg; 25 kg. Ponadto posiadamy hantle w przedziale od 0,5 do 50 kg, Power Plate, platformy plyometryczne, piłki lekarskie, kettlebells od 4kg do 24kg, powerbags 5,10,15,20kg, lina treningowa 15m, skakanki, TRX, brama do podciągania, gryfy olimpijskie oraz gumy treningowe. Wszystkie ćwiczenia wykonujesz pod okiem profesjonalnych trenerów. Poczuj się dobrze w swoim ciele i popraw swoją kondycję, siłę i wytrzymałość.

Odpoczynek w naszym gabinecie masażu to przyjemność nie tylko dla Twojego ciała, ale i dla duszy. Oferujemy masaże relaksacyjne, medyczne, sportowe i vacu well. Polecamy też saunę, gdzie odpoczniesz i pozwolisz się zregenerować wszystkim mięśniom Twojego ciała.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Rowery treningowe Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Cennik

Siłownia- karnet VIP OPEN godziny otwarcia1 miesiąc 159 zł
Siłownia- karnet VIP OPEN WEEKEND godziny otwarciaPiątek,Sobota,Niedziela 100 zł
Siłownia- karnet VIP godziny otwarciado 16:00 119 zł
Siłownia- karnet WEJŚCIA OPEN godziny otwarcia5 wejść 85 zł
Siłownia- karnet WEJŚCIA OPEN godziny otwarcia10 wejść 125 zł
Siłownia- karnet VACU IN RED godziny otwarciawejście jednorazowe 25 zł
Siłownia- karnet VACU IN RED godziny otwarcia 10 wejść ważnych miesiąc 199 zł
Siłownia- karnet VACU IN RED godziny otwarcia20 wejść ważnych 2 miesiące 359 zł
Siłownia- karnet godziny otwarcia1 miesiąc 139 zł
Siłownia- karnet OPEN do 16.00 godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Siłownia- karnet OPEN do 16.00 godziny otwarcia1 miesiąc 109 zł
Siłownia- karnet OPEN godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł
Siłownia- karnet OPEN godziny otwarcia1 miesiąc 139 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Klub Fit&Fun

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Wysockiego 51
03-202 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 18:00

Niedziela: 09:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz