ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Club S4-Praga Płn.

Fitness Club S4-Praga Płn.

0.00
Fitness Club S4-Praga Płn.
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Club S4, to miejsce dla wszystkich ludzi, lubiących sport, wysiłek fizyczny oraz tych, którzy zaczynają swoja przygodę ze sportem. Mamy tu do dyspozycji kompleksowo wyposażone, klimatyzowane sale do zajęć grupowych fitness, nowoczesną, wyposażoną w najwyższej jakości sprzęt siłowy i wytrzymałościowy siłownię z wolnymi ciężarami, saunę fińską oraz możemy odbyć trening personalny. Atutem klubu jest wykwalifikowana, doświadczona kadra instruktorów. która pomaga ułożyć odpowiednie plany ćwiczeń dostosowane do potrzeb i wymagań klientów.

Komfortowe, klimatyzowane sale do zajęć grupowych fitness, sprzyjają ćwiczeniom oraz zapewniają świetne warunki do tego aby osiągnąć zamierzone cele. Wykwalifikowani instruktorzy pomagają oraz służą swoją fachową poradą. Zajęcia prowadzone są z różną intensywnością, co pozwala aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Warunki panujące w saunie pozwalają poprawić wygląd skóry i całego ciała. Sauna jest coraz bardziej popularnym i uznanym sposobem aby zadbać o własne ciało, pozwala zregenerować siły po ciężkim i wyczerpującym treningu. Możemy tu miło spędzić czas, odprężyć się a przy tym pobyt w saunie wspomaga przemianę materii co sprzyja odchudzaniu.

Siłownia posiada nowoczesny sprzęt siłowy i wytrzymałościowy, który pozwala na przeprowadzenie treningu zarówno kobietom jak i mężczyznom. Panie mogą tu delikatnie wyrzeźbić sylwetkę, poprawić sprawność i kondycję fizyczną a Panowie wzmocnią siłę i rozbudują masę mięśniową. Na treningach cały czas obecni są doświadczeni trenerzy.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 wejście 25 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia3 miesiące 350 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia6 miesięcy 650 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia12 miesięcy 1150 zł
Karta klubowa 20 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Club S4-Praga Płn.

Adres i dane kontatkowe

Adres: Targowa 33a
02-508 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 19:00

Niedziela: 09:00 - 19:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz