ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Impuls Studio

Impuls Studio

0.00
Impuls Studio
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Impuls to studio doskonalenia sylwetki stworzone dla każdego, bez względu na płeć oraz wiek. Tutaj nie tylko zadbasz o swój wygląd i zdrowie ale także zdobędziesz wielu nowych znajomych posiadających ten sam cel. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażoną sekcję urządzeń do treningu wytrzymałościowego oraz salę cardio. Oferujemy profesjonalny sprzęt firmy Technogym, Olimp, HBP oraz zawodniczy sprzęt do trójboju siłowego firmy HES. Czas na treningu umila telewizor, klimatyzacja oraz nagłośnienie całego klubu! Możecie Państwo skorzystać tutaj bez żadnych dopłat z rollmasażu i sauny. Panuje tu niepowtarzalna atmosfera. Honorujemy karty multisport, OkSystem, FitFlex, FitProfit.

Posiadamy dwie sale z wysokiej klasy sprzętem niemieckiej firmy Technogym ,Olimp, HBP oraz sprzętem zawodniczym firmy HES. Sprzęt jest atestowany, a więc bezpieczny, komfortowy i pozwalający w optymalny sposób trenować wybrane grupy mięśniowe. Ułożenie sprzętu na sali było konsultowane z kulturystami i zawodniczkami fitness, którzy doskonale wiedzą jak najlepiej urządzić profesjonalną siłownię.

Rollmasaż to urządzenie, którego działanie oparte jest na tradycyjnej chińskiej metodzie masażu rolkowego. Masaż pobudza układ limfatyczny i krwionośny, dzięki czemu dochodzi do szybszego usuwania toksyn z organizmu i lepszego ukrwienia tkanek, co powoduje ich lepsze dotlenienie i odżywienie. Natomiast sauna działa pozytywnie na nasz organizm, zarówno zdrowotnie jak i kosmetycznie. Przede wszystkim relaksuje, usuwa napięcie mięśniowe i rozluźnia. Obniża hormony stresu przy jednoczesnym podwyższaniu hormonu szczęścia.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Hantle Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Sztangi

Oferta

Siłownia SPA

Cennik

Karnet Open godziny otwarcia1 miesiąc 120 zł
Karnet Open do 18 roku życia godziny otwarcia1 miesiąc 100 zł
Karnet dla studentów godziny otwarcia1 miesiąc 100 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Impuls Studio

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Daniłowskiego 2/4
Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 00:00

Wtorek: 06:00 - 00:00

Środa: 06:00 - 00:00

Czwartek: 06:00 - 00:00

Piątek: 06:00 - 00:00

Sobota: 09:00 - 20:00

Niedziela: 09:00 - 20:00

Trenują u nas

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz