ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Club S4-Warszawa Bielany

Fitness Club S4-Warszawa Bielany

0.00
Fitness Club S4-Warszawa Bielany
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Club S4-Warszawa Bielany jest nowoczesnym fitness klubem, którego głównym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej. Jest to miejsce dla wszystkich osób, lubiących aktywnie spędzać swój wolny czas. W klubie znajdziemy profesjonalnie wyposażoną w nowoczesny sprzęt siłownie, komfortowe, specjalnie zaaranżowane sale fitness, miejsce odpoczynku z saunami oraz możemy odbyć profesjonalny trening personalny. Atutem klubu jest wykwalifikowana, doświadczona kadra instruktorów, która pomaga swoją fachową poradą oraz dba o bezpieczeństwo.

Zajęcia fitness prowadzą doświadczeni instruktorzy, którzy pomagają opracować odpowiedni plan ćwiczeń, potrzebny aby osiągnąć zamierzony cel. Na zajęciach możemy poprawić swoją kondycję fizyczną, kształtować sylwetkę, pobudzić do pracy wszystkie partie mięśniowe oraz świetnie się bawić w gronie przyjaciół i znajomych. Sale są komfortowo wyposażone i klimatyzowane co sprzyja ćwiczeniom.

Po ciężkim i wyczerpującym treningu możemy zregenerować siły i odpocząć w saunie fińskiej. Warunki jakie panują w saunie doskonale wpływają na wygląd naszego ciała i skóry. Dodatkowo pobyt w saunie oczyszcza organizm z toksyn i szkodliwych substancji, doskonale wpływa na przemianę materii, eliminuje negatywne skutki stresu oraz poprawia samopoczucie.

Siłownia w klubie posiada wyposażenie, które pozwala, że mogą tu trenować zarówno kobiety jak i mężczyźni. Panie mogą delikatnie wyrzeźbić sylwetkę i poprawić kondycję fizyczną, a Panowie nabrać masy mięśniowej i wzmocnić siłę. Wszystkie treningi odbywają się pod stałą opieką trenera, który dba o bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 wejście 25 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia3 miesiące 350 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia6 miesięcy 650 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia12 miesięcy 1150 zł
Karta klubowa 20 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Club S4-Warszawa Bielany

Adres i dane kontatkowe

Adres: Dąbrowskiej 15
02-508 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 19:00

Niedziela: 09:00 - 19:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz