ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Forest Fitness&Siłownia

Forest Fitness&Siłownia

0.00
Forest Fitness&Siłownia
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klub Forest powstał w 1992 roku. Na dzień dzisiejszy został przeniesiony do najpiękniejszej i jednej z najnowocześniejszych hal sportowych w Warszawie. Oferuje specjalistyczny sprzęt, każdy do kształtowania innej części ciała. Zadbaj o każdą partię swojego ciała osobno. Zobaczysz, że nie tylko poczujesz się lepiej zewnętrznie, ale i wewnętrznie. Zapisz się i ćwicz regularnie, bo tylko dzięki systematyczności i wytrwałości możesz coś osiągnąć. Czekamy na Ciebie! Wychodzimy z założenia, że ćwiczenia mają przede wszystkim sprawiać przyjemność i satysfakcje. Nasza siedziba dzięki współpracy ze szkołą posiada fachową kadrę instruktorską oraz sympatyczną atmosferę. Obecnie klub w swojej ofercie posiada: karate, nowoczesną klimatyzowaną siłownię i salę do zajęć fitness, badminton, tenis stołowy oraz halę o powierzchni 1400 m².

Zajęcia fitness przeznaczone są dla osób na każdym poziomie indywidualnego zaawansowania. To zajęcia dla wszystkich! Rozmaitość ćwiczeń pod względem koordynacyjnym, pozwalają uczestniczyć w nich wszystkim, bez względu na wiek, płeć i wydolność fizyczną. Debiutant może zacząć trening wybierając zajęcia relaksacyjne tj. STRETCHING, ABT, PŁASKI BRZUCH, a kiedy wzmocni formę, sięgnąć po kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniających np. STEP, FAT BURNING. Coraz więcej propozycji zajęć prozdrowotnych kierowanych jest także do określonych grup ćwiczących. Są to np. ćwiczenia dla mam lub zajęcia dla osób starszych.

Nasza siłownia to w zasadzie trzy wydzielone strefy, w zależności od planu treningowego i upodobań ćwiczeniowych naszych Klubowiczów. Są to: strefa wolnych ciężarów, strefa z maszynami i strefa cardio. To raj dla wszystkich tych, którzy preferują podstawowe, wolne ćwiczenia i duże ciężary. Klubowicze znajdą maszyny na wszystkie ważniejsze partie mięśniowe. W programach treningowych urządzenia są oznaczone numerami, dzięki temu nie zgubisz się. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz poprosić o pomoc naszych trenerów.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

OPEN dorośli (karate+siłownia+fitness) godziny otwarcia1 miesiąc 150 zł
OPEN dorośli (karate+siłownia+fitness) godziny otwarcia2 miesiące 280 zł
OPEN dorośli (fitness+siłownia) godziny otwarcia1 miesiąc 120 zł
OPEN dorośli (fitness+siłownia) godziny otwarcia2 miesiące 210 zł
OPEN dzieci, młodzież ucząca się, studenci godziny otwarcia1 miesiąc 140 zł
OPEN dzieci, młodzież ucząca się, studenci godziny otwarcia2 miesiące 240 zł
Wejście jednorazowe godziny otwarcia1 dzień 30 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Forest Fitness&Siłownia

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 16:30 - 22:00

Wtorek: 16:30 - 22:00

Środa: 16:30 - 22:00

Czwartek: 16:30 - 22:00

Piątek: 16:30 - 22:00

Sobota: 08:00 - 16:00

Niedziela: 10:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz