ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Club S4-Praga Płd.

Fitness Club S4-Praga Płd.

0.00
Fitness Club S4-Praga Płd.
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness club S4, należy do jednej z najlepszych i najnowocześniejszej sieci fitness klubów. Głównym celem klubu jest propagowanie zdrowego stylu życia i wpływu aktywności fizycznej na nasz organizm. Atutem klubu jest wykwalifikowana, doświadczona i pełna pasji kadra instruktorów, którzy pomagają ułożyć indywidualny plan ćwiczeń tak, aby spełniał oczekiwania i potrzeby klientów. W klubie możemy skorzystać z nowoczesnej siłowni z wolnymi ciężarami, szerokiej palety zajęć grupowych fitness oraz sauny. Można tu również odbyć profesjonalny trening personalny.

Bardzo duży wybór zajęć grupowych fitness, pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie, niezależnie od stopnia sprawności i wieku. Zajęcia pozwalają poprawić sprawność i kondycję fizyczną, kształtują sylwetkę oraz pobudzają do pracy wszystkie partie mięśniowe. Na zajęciach pasuje świetna, wesoła atmosfera, co sprzyja ćwiczeniom i pozwala osiągnąć zamierzone efekty.

Strefa relaksu, w klubie wyposażona jest w saunę fińską, jest to świetne miejsce gdzie możemy odpocząć i zrelaksować się po ciężkim i wyczerpującym treningu. Warunki panujące w saunie, korzystnie wpływają na nasz organizm, eliminują negatywne skutki stresu, oczyszczają z toksyn i składników szkodliwych oraz przyśpieszają przemianę materii.

Siłownia, dzięki swojemu wszechstronnemu wyposażeniu, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Mogą tu ćwiczyć zarówno kobiety jak i mężczyźni. Nowoczesne maszyny siłowe, pozwalają odbyć tu profesjonalny trening siłowy, który umożliwia wspaniale wyrzeźbić sylwetkę, wzmocnić siłę oraz rozbudować masę mięśniową.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 wejście 25 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia3 miesiące 350 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia6 miesięcy 650 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia12 miesięcy 1150 zł
Karta klubowa 20 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Club S4-Praga Płd.

Adres i dane kontatkowe

Adres: Grochowska 10
02-508 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 19:00

Niedziela: 09:00 - 19:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz