ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Calypso Mielec

Calypso Mielec

0.00
Calypso Mielec
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Calypso fitness club to miejsce posiadające dużą klimatyzowaną salę do aerobiku, siłownię wyposażoną w profesjonalny sprzęt siłowy i cardio, indywidualny plan treningowy dostosowany do potrzeb i możliwości klientów, szeroki wybór zajęć fitness, zajęcia na trampolinach, power bike, sauny, cross training oraz mini przedszkole dla dzieci. Wykwalifikowana, zaangażowana i pełna pasji kadra instruktorów dba o to aby ćwiczenia wykonywane były poprawnie i zapewnia bezpieczeństwo podczas treningów. Jest to miejsce dla wszystkich lubiących aktywnie spędzać swój wolny czas w miłej i koleżeńskiej atmosferze.

Szeroki wybór zajęć fitness pozwala każdemu wybrać coś dla siebie bez względu na wiek, płeć i stopień sprawności. Wykwalifikowani instruktorzy pomagają podczas ćwiczeń oraz motywują i dbają o bezpieczeństwo. Można tu zgubić zbędne kilogramy praz poprawić sprawność fizyczną.

W klubie możemy skorzystać z sauny fińskiej i sauny parowej. Pobyt w sanie jest nie zbędny po ciężkim i wyczerpującym treningu, oczyszcza organizm z toksyn, poprawia przemianę materii oraz poprawia samopoczucie, działa odprężająco i hartuje organizm.

Siłownia posiada najnowocześniejszy sprzęt do treningów siłowych i wytrzymałościowych. Posiada strefę wolnych ciężarów, cardio, funkcjonalną, bezpłatna opieka instruktora oraz możliwość otrzymania planu treningowego dostosowanego do potrzeb i możliwości poszczególnych klientów.

W klubie prowadzone są zajęcia taneczne takie jak: salsa dance, salsa fit, jazz, regga, taniec klasyczny oraz taniec latynoamerykański. Zajęcia pozwalają nauczyć się kroków podstawowych, wyrobić rytm, utrzymać, wzmacniać i rzeźbić prawidłową postawę ciała a także figurę.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia Taniec

Cennik

Siłownia+Fitness-karnet Open godziny otwarcia1 miesiąc 149 zł
Siłownia+Fitness-karnet Open Umowa godziny otwarcia1 miesiąc 119 zł
Siłownia+Fitness godziny otwarcia1 wejście 30 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Calypso Mielec

Adres i dane kontatkowe

Adres: Powstańców Warszawy 4
39-300 Mielec

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 09:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz