ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Total Fitness – Warszawa Grochów

Total Fitness – Warszawa Grochów

2.25
Total Fitness – Warszawa Grochów
2.25 8
Ilość ocen: 8 (pokaż recenzje)

O siłowni

Total Fitness, jest młodym i nowoczesnym klubem fitness, którego największą wartością są wykwalifikowani i pełni pasji ludzie, którzy tu pracują. Klub mieści się na dużej powierzchni, na której znajduje się bogato wyposażona strefa do treningu funkcjonalnego, 20 nowoczesnych maszyn izotonicznych, rozbudowana strefę wolnych ciężarów, klimatyzowana sala do zajęć fitness, klatkę do treningu funkcjonalnego i crossfit, saunę fińską oraz solarium i barek dla klientów. Podczas treningów na sali cały czas obecni są wykwalifikowani instruktorzy, którzy dbają o to aby ćwiczenia wykonywane były poprawnie oraz bezpiecznie.

W ofercie klubu znajdziemy szeroką gamę zajęć grupowych fitness, które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. Każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie, niezależnie od wieku, stopnia zaawansowania oraz płci. Możemy tu zadbać o swoją sprawność i kondycję fizyczną, zgubić zbędne kilogramy, poprawić wydolność organizmu oraz miło spędzić czas.

Po ciężkim treningu możemy zregenerować siły i odpocząć w saunie. Sauna jest miejscem coraz częściej odwiedzanym przez ludzi dbających o własne zdrowie i dobre samopoczucie. Pobyt w saunie oczyszcza organizm z toksyn i szkodliwych substancji, wspomaga pracę serca, wspiera pracę układu krążeniowego oraz poprawia przemianę materii.

W klubie znajdziemy nowoczesną siłownię z rozbudowaną strefą wolnych ciężarów oraz dużą ilością maszyn izotonicznych. Na treningach obecni są zawodowi trenerzy, którzy wspierają podczas ćwiczeń oraz zapewniają bezpieczeństwo. Możemy tu poprawić swoją sprawność i kondycję fizyczną wzmocnić siłę oraz rozbudować masę mięśniową.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness-Karnet Open godziny otwarcia1 miesiąc 119 zł
Siłownia+Fitness-Karnet do 16 godz. godziny otwarcia1 miesiąc 79 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Total Fitness – Warszawa Grochów

Adres i dane kontatkowe

Adres: Kobielska 23
04-359 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 09:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz