ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Centrum Aktywności

Centrum Aktywności

0.00
Centrum Aktywności
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klub "Centrum Aktywności" rozmieszczony jest na powierzchni ponad 400m2. Znajdziemy tutaj cztery strefy: -Fitness -Funkcjonalna -Siłownia -Centrum Zdrowego Człowieka im. Prof. Wiktora Degi W ofercie fitness znajdziemy miedzy innymi ofertę dla seniorów, zajęcia Power Pump czy Pilates. Nowoczesna siłownia wyposażona w maszyny TITAN w swojej ofercie posiada miedzy innymi atlas, rowerki treningowe, czy ergometry. Prowadzone są również zajęcia CrossFit, czyli zajęcia z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała.

CrossFit opiera się głownie na treningu wykorzystując własny ciężar ciała. W "Centrum Aktywności" znajdziemy w pełni wyposażoną salkę do treningu CrossFit. Znajduje się tutaj bardzo rozbudowana klatka dzięki której będziemy mogli wykonywać wiele skomplikowanych ćwiczeń.

W "Centrum Aktywności" prowadzonych jest wiele zajęć fitness. W ofercie znajdziemy miedzy innymi Aerobic, WAKE-UP czy zajęcia dla seniorów. W trakcie ich uczestnictwa jesteśmy instruowani przez doświadczonych trenerów, którzy zadbają o nasze bezpieczeństwo i poprawne oraz efektywne wykonywanie ćwiczeń.

Siłownia w "Centrum Aktywności" jest bogato wyposażona w maszyny marki TITAN. Dzięki nim nasz trening będzie skuteczny i bezpieczny. Znajdziemy tutaj miedzy innymi atlas, drążki do podciągania, bieżnie czy rowerki treningowe.

W Centrum Zdrowego Człowieka zadbamy o nasze zdrowie i zrelaksujemy się po ciężkim treningu. Możemy tutaj odprężyć się przy masażu tkanek głębokich czy klasycznym. Dodatkowo prowadzone są rehabilitacje dla osób po urazach lub trening medyczny, który jest bardzo dobrą profilaktyka pourazową.

Dostępny sprzęt

Atlas Drążki do podciągania Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

CrossFit Fitness Siłownia SPA

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Centrum Aktywności

Adres i dane kontatkowe

Adres: Marcinkowskiego 17
63-000 Środa Wielkopolska

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 22:00

Wtorek: 09:00 - 22:00

Środa: 09:00 - 22:00

Czwartek: 09:00 - 22:00

Piątek: 09:00 - 22:00

Sobota: 09:00 - 20:00

Niedziela: 09:00 - 17:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz