ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Adrenalina Fitness

Adrenalina Fitness

5.00
Adrenalina Fitness
5.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Adrenalina Fitness, to nowoczesne centrum fitness. Klimatyzowane, komfortowo wyposażone pomieszczenie o powierzchni 600m2, które podzielone jest na strefy: strefę treningu funkcjonalnego, strefę indoor cycling, strefę zajęć grupowych, strefę treningu cardio, strefę maszyn siłowych oraz strefę wolnych ciężarów. Znajduje się tu również fit bar i kawiarenka. W klubie pracują doskonale wykwalifikowani trenerzy personalni i instruktorzy fitness, którzy pomagają w czasie ćwiczeń oraz dbają o bezpieczeństwo.

Bogata oferta zajęć grupowych fitness, pozwala każdemu wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy fitness, którzy dbają o to aby zajęcia były ciekawe, zróżnicowane i dawały dużo uśmiechu i radości. Regularny udział w zajęciach gwarantuje, że każdy osiągnie zamierzony cel jakim może być utrata zbędnych kilogramów czy też poprawa kondycji fizycznej.

Siłownia podzielona jest na strefę maszyn siłowych, strefę cardio i strefę wolnych ciężarów. Najwyższej jakości sprzęt pozwala odbyć tu profesjonalny trening wszystkich partii mięśniowych. Jest to miejsce, w którym odnajdą się zarówno osoby początkujące jak również zagorzali pasjonaci kulturystyki. Chętni mogą otrzymać indywidualny plan treningowy, który pozwoli osiągnąć zamierzony efekt.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Cennik dostępny w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Adrenalina Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Kilińskiego 6A
62-050 Mosina

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 18:00

Niedziela: 08:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz