ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Loft Fitness

Loft Fitness

2.00
Loft Fitness
2.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Loft Fitness, to nie tylko siłownia ale również wspaniałe miejsce aby się spotkać ze znajomymi, którzy tak samo lubią aktywność fizyczną. Jest to komfortowy obiekt, posiadający klimatyzowane pomieszczenia, w którym znajduje się strefa maszyn stosowych, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa cross loft oraz odbywają się różnorodne zajęcia grupowe. Możemy tu również skorzystać z fachowych porad dietetycznych, fizjoterapii oraz odpocząć w saunie. Atutem klubu jest doskonale wykwalifikowana kadra trenerów personalnych i instruktorów fitness.

W klubie odbywają się różnorodne zajęcia grupowe, tak że każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Prowadzone są tu zajęcia wzmacniająco-kształtujące, zajęcia body balance, zajęcia taneczne, zajęcia spalające tkankę tłuszczową, zajęcia akrobatyczne i zajęcia rehabilitacyjne. Prowadzą je doskonale przygotowani instruktorzy fitness.

Sesja w saunie fińskiej pozwala odpocząć i zregenerować siły po ciężkim i wyczerpującym treningu na siłowni. Pobyt w saunie korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy, krążeniowy, oczyszcza organizm z wszelkich nagromadzonych toksyn i substancji szkodliwych oraz wyraźnie poprawia wygląd skóry i całego ciała.

Nowoczesna siłownia wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt siłowy i wytrzymałościowy. Podzielona jest na strefę cardio, strefę maszyn stosowych oraz strefę wolnych ciężarów. Treningi prowadzone są pod fachowym okiem wykwalifikowanych trenerów, którzy pomagają ułożyć odpowiedni plan ćwiczeń, dostosowany do potrzeb i możliwości poszczególnych osób.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Cennik dostępny w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Loft Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Farbiarska 30
62-050 Mosina

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 18:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz