ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Klinika Ciała i Formy

Klinika Ciała i Formy

1.70
Klinika Ciała i Formy
1.70 10
Ilość ocen: 10 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klinika Ciała i Formy jest miejscem świetnie wyposażonym w sprzęt i urządzenia zarówno dla osób chcących zgubić zbędne kilogramy jak też tych, którzy chcą poprawić sprawność i kondycję fizyczną. Do dyspozycji klientów są tu grupowe zajęcia z aerobiku w takt rytmicznej muzyki oraz zajęcia zumby. Jest tu szeroka gama gama sprzętów aerobowych jak też siłowych czy też ogólnie wzmacniających. Można tu wzmocnić swój układ sercowo-naczyniowy jak też wydolnościowy. Nad przebiegiem ćwiczeń czuwa kadra instruktorów.

Zajęcia fitness prowadzone są pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów, którzy służą swoją fachową pomocą i poradą jak też dbają o poprawność wykonywanych ćwiczeń i bezpieczeństwo. Można tu w łatwy i szybki sposób zgubić zbędne kilogramy jak też popracować nad poprawą kondycji fizycznej oraz sprawności.

Siłownia wyposażona jest w doskonałej jakości sprzęt zarówno do ćwiczeń siłowych jak też ogólnie wzmacniających czy też poprawiających funkcjonowanie układu oddechowego i krążeniowego. Bez trudu można tu wzmocnić swoją siłę, wygląd ciała czy też ogólną sprawność i kondycję fizyczną.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Klinika Ciała i Formy

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Zjazdowa 8
64-030 Śmigiel

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 21:00

Wtorek: 09:00 - 21:00

Środa: 09:00 - 21:00

Czwartek: 09:00 - 21:00

Piątek: 09:00 - 21:00

Sobota: 09:00 - 16:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz