ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

0.00
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji to kompleks pełen sportowych atrakcji, w ofercie którego każdy z Was znajdzie aktywność odpowiednią dla siebie. Nowoczesne obiekty, świetnie dostosowane zaplecza sanitarne oraz doskonałe wyposażenie to tylko nieliczne z zalet oferty POSIR. Wśród wielu atrakcji znajdziecie między innymi krytą pływalnię, korty tenisowe, halę sportową, doskonałą siłownię, zajęcia fitness, saunę, jacuzzi oraz sztuczne lodowisko. Wszystkie te atrakcje są na wyciągnięcie Twojej ręki!

Nowoczesne zajęcia fitness to nie tylko ćwiczenia sportowe ale także doskonała rozrywka, która z pewnością wejdzie Ci w krew. Zapraszamy Cię do kompleksu POSIR gdzie zapiszesz się na pełne zabawy ale i intensywne zajęcia fitness w grupie. Utrzymuj systematyczność w ćwiczeniach a gwarantujemy Ci piękne efekty!

W pośpiechu dnia codziennego nie zapominaj o odpowiedniej dawce relaksu, która należy się nie tylko Twojemu ciału ale również duszy. Zapraszamy Cię na seans w gorącej saunie, w której zapomnisz o problemach i dogłębnie wyciszysz ciało oraz umysł. Gorące środowisko zapewni Ci maksymalne odprężenie i przygotuje na kolejne wyzwania.

Daj sobie wycisk na naszej klubowej siłowni w obiekcie POSIR. Praca nad własną sylwetką to często również ciężka próba własnego charakteru. Oddaj się zatem w ręce profesjonalistów i skorzystaj z porad naszego doświadczonego trenera, która pokieruje Twoim treningiem i wskaże Ci drogę do sukcesu.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia godziny otwarciajednorazowo 10 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia12 x wejście 85 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 90 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Adres i dane kontatkowe

Adres: Mickiewicza 30
37-700 Przemyśl

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 22:00

Wtorek: 09:00 - 22:00

Środa: 09:00 - 22:00

Czwartek: 09:00 - 22:00

Piątek: 09:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 21:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz