ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Diamond Club

Diamond Club

0.00
Diamond Club
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Diamond Club od 20 lat tworzony jest z pasji i fascynacji do sportu, zdrowego trybu życia a tak że z zamiłowania do pięknej figury. Nasz klub został stworzony w celu poprawy zdrowia naszych klientów oraz edukacji na ten temat. Prowadzimy zajęcia, z których korzysta duża grupa osób w zróżnicowanym wieku i każdemu towarzyszy jeden cel. Wszyscy tworzymy jedną wielką sportową rodzinę, w której panuje przyjacielska atmosfera. Każdy nasz gość może skorzystać z pomocy trenera, który dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu pomoże w realizacji celów.

Regularne korzystanie z sauny, a tak że systematyczne nagrzewanie i schładzanie ciała podczas kąpieli sprawia że organizm zaczyna produkować większą ilość ciałek odpornościowych, które likwidują bakterie i wirusy. Dodatkowo zabiegi oczyszczają skórę i działają relaksująco na obolałym mięśnie. Sauna wskazana jest po ciężkim dniu pracy, lub po wysiłku fizycznym.

Siłownia została umieszczona w wielkim pomieszczeniu, dobrze oświetlonym przez słońce, dzięki czemu trening odbywa się w naturalnych warunkach. Klimatyzacja pomaga utrzymać komfortowe warunki a tak że oczyścić i wymienić powietrze na świeże, co jest bardzo ważnym czynnikiem podczas treningu.

Zabiegi SPA przeważnie uznawane są za luksus, na który stać tylko najzamożniejsze osoby. W naszym klubie każdego stać na skorzystanie ze strefy SPA, niekiedy część z zabiegów jest w programie odchudzającym. Każdy jednak kto się czuje wyczerpany, marzy o odnowie biologicznej, czy po prostu chciał by poczuć się jak arystokrata, powinien skorzystać z naszego obiektu.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Sztangi Wiosła

Oferta

Sauna Siłownia SPA

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Diamond Club

Adres i dane kontatkowe

Adres: Prądzyńskiego 13
37-700 Przemyśl

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:30 - 22:00

Wtorek: 07:30 - 22:00

Środa: 07:30 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 07:30 - 22:00

Sobota: 08:00 - 13:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz