ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

LEJDIS – FITNESS KLUB

LEJDIS – FITNESS KLUB

0.00
LEJDIS – FITNESS KLUB
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Lejdis Fitness Klub powstał z myślą o paniach i ich potrzebach. Chcąc pomóc wprowadzać zmiany w życiu naszych koleżanek, sąsiadek czy też dalekich znajomych podjęliśmy decyzję o uruchomieniu obiektu sportowego skierowanego tylko dla kobiet. Od teraz każda z pań, która do tej pory marzyła o treningu wśród tylko innych kobiet, czy też wstydziła się rozpocząć przygody sportowej ze względu na innych ćwiczących, może śmiało porzucić strach i przyjść skorzystać z profesjonalnej siłowni i sali fitness. Dzięki długim godzinom otwarcia każda z pań może przyjść o wygodnej dla siebie porze i przeprowadzić swój codzienny trening.

Zajęcia fitness odbywają się na nowoczesnej sali, wyposażonej w klimatyzację, która wymienia powietrze na świeże, a tak że w upalne dni przynosi chwilę ukojenia. Same sale są bogato wyposażone w sprzęt taki jak piłki, steppery, kettle i inne przydatne podczas tego typu ćwiczeń. Całe zajęcia odbywają się w rytmie dobrej muzyki, do której dobierane jest tempo wykonywanych zadań.

Każdy profesjonalny obiekt sportowy powinien posiadać również siłownię, tak też jest w naszym przypadku. Pamiętajmy że ćwiczenia na siłowni sprzyjają spalaniu zbędnego tłuszczu, ale również zwalczają cellulit i ujędrniają cerę. Siłownia została wyposażona w profesjonalny sprzęt firmy Bh Fitness, dzięki któremu ćwiczenia są jeszcze wygodniejsze i łatwiejsze.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness godziny otwarciajednorazowo 22 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia4 x wejście 70 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia8 x wejście 139 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia12 x wejście 175 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 199 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa LEJDIS – FITNESS KLUB

Adres i dane kontatkowe

Adres: 3 Maja 23
37-700 Przemyśl

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 21:00

Wtorek: 08:00 - 21:00

Środa: 08:00 - 21:00

Czwartek: 08:00 - 21:00

Piątek: 08:00 - 21:00

Sobota: 08:00 - 16:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz