ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Siłownia/Fitness Dla Pań

Siłownia/Fitness Dla Pań

0.00
Siłownia/Fitness Dla Pań
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Siłownia/Fitness jest miejscem przeznaczonym wyłącznie dla kobiet nie zależnie od wieku i stopnia sprawności. Klub posiada trenera personalnego nie odpłatnego, który dla każdej z Pań ułoży odpowiedni zestaw ćwiczeń, dostosowany do potrzeb i możliwości poszczególnych kobiet, rozpisany na poszczególne dni. Znajduje się tu pas Slim Belly przeznaczony do spalania tkanki tłuszczowej na brzuchu oraz innego rodzaju maszyny do ćwiczeń: bieżnie, rowerki, orbitreki, stepery, atlas wielofunkcyjny pozwalający na ćwiczenia: nóg, pleców, barków, klatki piersiowej, tricepsa oraz brzucha.

Panie mogą tu bez obaw o własne zdrowie poprawić swoją sprawność i kondycję fizyczną, spalić nadmiar tkanki tłuszczowej a także spędzić miło czas w gronie koleżanek. Trener personalny pomaga ułożyć odpowiedni zestaw ćwiczeń, rozpisany na poszczególne dni, tak aby każda z Pań mogła osiągnąć zamierzone efekty, opowiadające ich marzeniom.

W klubie znajdują najnowocześniejsze maszyny i urządzenia siłowe, dostosowane do potrzeb i wymogów kobiet, który pozwala na przeprowadzenie umiarkowanego treningu siłowego, dostosowanego do możliwości kobiet. Panie mogą tu bez obaw o własne zdrowie delikatnie wyrzeźbić swoją sylwetkę, pozbyć się nadmiaru zbędnych kilogramów oraz milo spędzić czas.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Cennik dostępny w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Siłownia/Fitness Dla Pań

Adres i dane kontatkowe

Adres: Śniadeckich 16
64-920 Piła

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–12:00 - 14:30–21:00

Wtorek: 08:00–12:00 - 14:30–21:00

Środa: 08:00–12:00 - 14:30–21:00

Czwartek: 08:00–12:00 - 14:30–21:00

Piątek: 08:00–12:00 - 14:30–21:00

Sobota: 09:00 - 12:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz