ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Galactic Fitness

Galactic Fitness

0.00
Galactic Fitness
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Galactic Fitness jest miejscem dla osób kochających ruch, sport i zdrowy styl życia. Do dyspozycji klientów klub posiada dwie doskonale wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt sale cardio, profesjonalną siłownię z nowoczesnymi maszynami siłowymi i wolnymi ciężarami oraz salę, na której prowadzone są zajęcia na rowerach stacjonarnych. Możemy tu zadbać o swoją sprawność fizyczną, wspaniale wyrzeźbić sylwetkę oraz miło spędzić czas. W ofercie znajdziemy tu również solarium, saunę na podczerwień, saunę fińską oraz gabinet masażu.

W klubie prowadzone są grupowe zajęcia na rowerkach stacjonarnych, polegające na dynamicznej jeździe na rowerach po wyimaginowanych trasach przy rytmicznej muzyce pod kierunkiem wyszkolonego instruktora. Udział w zajęcia pozwala znacznie zredukować tkankę tłuszczową, poprawia wydolność organizmu oraz wydzielają się endorfiny (hormony szczęścia).

W klubie możemy skorzystać z sauny fińskiej i sauny na podczerwień. Jest to idealne miejsce po ciężkim i wyczerpującym treningu. Pobyt w saunie doskonale oczyszcza organizm z toksyn, eliminuje negatywne skutki stresu, poprawia krążenie, wyraźnie poprawia wygląd skóry i całego ciała oraz poprawia przemianę materii co ułatwia odchudzanie.

Siłownia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt siłowy i wytrzymałościowy. Kompetentni i doświadczeni trenerzy pomagają każdemu osiągnąć wymarzony cel. Prowadzony jest tu efektywny, bezpieczny i bardzo przyjemny trening, dopasowany do potrzeb, możliwości i różnych poziomów zaawansowania. Można tu również uzyskać porady związane z dietetyką i suplementacją.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Silownia godziny otwarcia1 miesiąc 20 zł
Siłownia 8 wejść + 2 GRATIS godziny otwarcia1 miesiąc 89 zł
Siłownia 24 wejścia + 6 GRATIS godziny otwarcia3 miesiące 237 zł
Siłownia 48 wejść + 12 GRATIS godziny otwarcia6 miesięcy 414 zł
Siłownia-karnet bez ograniczeń godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Galactic Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Piastów 15
64-920 Piła

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 18:00

Niedziela: 08:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz