ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

GYM FACTORY

GYM FACTORY

0.00
GYM FACTORY
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Gym Factory to bardzo duży obiekt sportowo-rekreacyjny, który powstał z miłości do sportu, zamiłowania do aktywnego wypoczynku oraz chęci propagowania zdrowego stylu życia. Głównym atutem klubu jest posiadanie wykwalifikowanej, pełnej pasji kadry trenerów, którzy sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagającym klientom. W ofercie znajdziemy tu salę maszyn siłowych i cardio, 2 sale fitness, salę do rowerów (GF Ride), 3 profesjonalne korty do Squasha, saunę, kawiarnię oraz przestronny plac zabaw dla dzieci.

Na zajęcia crossfit ćwiczy się jednocześnie podnoszenie ciężarów, sprawność atletyczną, odporność, siłę i wytrzymałość mięśni, rozciągliwość, szybkość, sprawność, psychomotorykę, równowagę i precyzję. Ćwiczenia są bardzo intensywne i zróżnicowane. Prowadzone są dla początkujących, na których uczy się podstaw techniki wykonywanych ćwiczeń.

Zajęcia fitness prowadzą wykwalifikowani instruktorzy, którzy pomagają osiągnąć zamierzone efekty oraz układają indywidualny plan ćwiczeń dostosowany do potrzeb i możliwości poszczególnych osób. Zajęcia są bardzo różnorodne, ciekawe i każdy może wybrać z pośród szerokiej gamy coś dla siebie, a efekty zależą już głównie od stopnia zaangażowania.

Po ciężkim i wyczerpującym treningu, możemy skorzystać z sauny. Pobyt w saunie ma bardzo korzystny wpływ na wygląd skóry i całego ciała, oczyszcza organizm z toksyn, poprawia krążenie krwi, przyśpiesza proces przemiany materii oraz działa odprężająco i poprawia samopoczucie. Jest to również idealny sposób aby zregenerować siły po wysiłku fizycznym.

Siłownia w klubie podzielona jest na kilka stref : strefę cardio, gdzie znajdują się maszyny aerobowe, strefę treningu obwodowego, strefę wolnych ciężarów oraz strefę crossfitu. Maszyny siłowe zostały tak dobrane, aby każdy niezależnie od poziomu zaawansowania, mógł wykonać optymalny dla siebie trening. Nad bezpieczeństwem czuwają zawodowi instruktorzy.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

CrossFit Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Cennik ostępny w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa GYM FACTORY

Adres i dane kontatkowe

Adres: Warsztatowa 8
64-920 Piła

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:30

Wtorek: 06:30 - 22:30

Środa: 06:30 - 22:30

Czwartek: 06:30 - 22:30

Piątek: 06:30 - 22:30

Sobota: 09:30 - 18:30

Niedziela: 09:30 - 18:30

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz